zamknij

Redakcja

tuWroclaw.com

Siedziba redakcji:
Plac Wolności 11,
II piętro, pok. 205
50-071 Wrocław

redakcja@tuwroclaw.com

.

Redakcja portalu

Damian Filipowski

Redaktor naczelny

d.filipowski@tuwroclaw.com
517 368 570

Bartosz Senderek

Dziennikarz działu Wiadomości

b.senderek@tuwroclaw.com
509 350 620

Marta Gołębiowska

Dziennikarka działu Biznes i Wiadomości

m.golebiowska@tuwroclaw.com
530 130 340

Paweł Prochowski

Dziennikarz działu Sport

p.prochowski@tuwroclaw.com

Michał Hernes

Dziennikarz działu Kultura

m.hernes@tuwroclaw.com

Wojciech Bolesta

Fotoreporter

w.bolesta@tuwroclaw.com

Łukasz Maślanka

Dziennikarz działu Sport

redakcja@tuwroclaw.com

Michał Aksak

Video

redakcja@tuwroclaw.com

Andrzej Gliniak

Druga strona medalu

redakcja@tuwroclaw.com

Piotr Gładczak

Gdzie dobrze zjeść we Wrocławiu

redakcja@tuwroclaw.com

Magdalena Kluzek

Patronaty Medialne, Konkursy

m.kluzek@tuwroclaw.com

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania tekstów, materiałów i informacji prasowych.

Wydawca

TuWroclaw

ul.Tysiąclecia 2
59-300 Lubin

NIP: 692-000-40-28

Portal działa na licencji tuPolska.com