zamknij

OGŁOSZENIA: Praca - Dam pracę

Magazynier. Dobra stawka i gwarancja godzin

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ▾

Opis stanowiska:
? praca w magazynie sklepu internetowego
? pakowanie produktów różnych marek
? pakowanie książek, płyt dvd, ubrań, butów, sprzętu elektronicznego, zabawek
? zbieranie zamówień
? dojazd do pracy rowerem ? odległość w przedziale 4-10 km, w zależności od miejsca zakwaterowania
? Praca w Waalwijk
Wymagania:
? komunikatywna znajomość języka angielskiego
? dyspozycyjność na dłuższy okres
? prawo jazdy kat. B. mile widziane
? chęć podjęcia oferowanych prac w różnych zakładach
? gotowość podjęcia pracy w godzinach nadiczbowych
Oferujemy:
? dobre wynagrodzenie 10,00 ? !
? atrakcyjny system bonusowy dopasowany do kandydata !
? gwarancję godzin
? vouchery 50 ? / 100 ? / 150 ? po przepracowaniu 12 /16 i 20 tygodni- dla osób na prywatnym zakwaterowaniu w Holandii
? darmowe zakwaterowanie na 2 / 3/ 4 tygodnie po przepracowaniu 12 /16 i 20 tygodni
? pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
? możliwość długoterminowej współpracy
? możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
? zakwaterowania
? ubezpieczenia
? transport lokalnego
Formularz na http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/form/0/257806/0/1
Kontakt z ogłoszeniodawcą

T&S Group