zamknij

OGŁOSZENIA: Praca - Dam pracę

Order Picker

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ▾

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.
Opis stanowiska:
? Praca w jednym z magazynów znanej, dużej firmy logistycznej zajmującej się transportem lądowym, morskim i powietrznym
? Obsługa wózka EPT
? Praca przy zbieraniu zamówień
? Inne prace magazynowe
o kontrola jakości
o przygotowywanie do wysyłki
o ładowanie/ rozładowywanie samochodów ciężarowych
? Praca na 3 zmiany
? Praca w miejscowości Tiel , Zaandam lub w Utrecht (do wyboru).
Wymagania:
? Zaświadczenie o niekaralności (VOG)
? BSN (SOFI numer)
? Komunikatywna znajomość języka angielskiego
? Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
? Gotowość podjęcia pracy w nadgodzinach
Oferujemy:
? Pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
? gwarancję godzin
? vouchery 50 ? / 100 ? / 150 ? po przepracowaniu 12 /16 i 20 tygodni- dla osób na prywatnym zakwaterowaniu w Holandii
? darmowe zakwaterowanie na 2 / 3/ 4 tygodnie po przepracowaniu 12 /16 i 20 tygodni
? Atrakcyjną wynagrodzenie
? Możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
o zakwaterowania
o ubezpieczenia
o transportu lokalnego
? Opiekę polskich rezydentów
? Brak ukrytych kosztów!
W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/256685/0) oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć CV w języku angielskim.
Kontakt z ogłoszeniodawcą

T&S Group