zamknij

OGŁOSZENIA: Praca - Dam pracę

Praca w biurze rekrutacji w Opolu

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ▾

Opis stanowiska:
? praca w siedzibie Spółki T&S Group w Opolu
? wyszukiwanie potencjalnych kandydatów
? budowanie i zarządzanie bazą kandydatów
? wsparcie realizacji procesu rekrutacyjnego poprzez wstępną selekcję zgłoszeń
? selekcja CV i dopasowywanie profili kandydatów do posiadanych ofert pracy
? sprawdzanie referencji
? przygotowywanie profili zawodowych kandydatów
? umawianie spotkań rekrutacyjnych,
? telefoniczna obsługa klienta
? udzielanie informacji o aktualnych ofertach pracy
? projektowanie i publikowanie ogłoszeń w mediach
? wsparcie administracyjne
Wymagania:
? znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
? mile widziana znajomość języka niemieckiego
? mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
? znajomość obsługi pakietu MS Office
? znajomość obsługi urządzeń biurowych
? dyspozycyjność oraz elastyczność
? umiejętności organizacyjne
? obowiązkowość i wysokie umiejętności interpersonalne
? motywacja do pracy
? zaangażowanie w powierzone zadania
? gotowość do pracy w nadgodzinach
Oferujemy:
? formę zatrudnienia w postaci umowy o pracę
? wynagrodzenie podczas okresu próbnego 2200 zł brutto lub wyższe (w zależności od doświadczenia)
? możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
? możliwość zgłębienia metod rekrutacyjnych
? pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole międzynarodowym

W procesie rekrutacji wezmą udział aplikacje przesłane na adres praca@twojaszansa.eu lub za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl z załączonym CV w języku angielskim oraz spełniające wymagane kryteria. Aplikacje będą przyjmowane do dnia 23.06.2017. Zatrudnienie przewidywane jest od dnia 01.07.2017
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"
Kontakt z ogłoszeniodawcą

T&S Group