zamknij

OGŁOSZENIA: Praca - Dam pracę

Praca w chłodni. Także dla par

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ▾

Opis stanowiska:
? praca przy taśmie przy produkcji i pakowaniu mrożonych przekąsek (gofry,wafle,snacki,ciastka)
? obsługa maszyn krajalniczych i pakujących
? praca przy kodach i etykietowaniu
? dbanie o ciągłą dostawę produktów
? w zależności od miejsca zakwaterowania, możliwy dojazd do pracy busem, rowerem lub pieszo
? praca w chłodni 0-10 stopni Celcjusza
Wymagania:
? podstawowa znajomość języka niemieckiego/angielskiego
? możliwość długoterminowej wspólpracy
? pozytywne podejście do zlecanych zadań
? mile widziane prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
? dobre wynagrodzenie 9,04 ? brutto, z perspektywą podwyżki
? możliwość korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego
? opiekę polskich rezydentów
? pracę w stabilnej i renomowanej firmie
? długotrwałą współpracę
Informacje dodatkowe:
W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/262573/0) z załączonym CV oraz spełniające wymagane kryteria.
Kontakt z ogłoszeniodawcą

T&S Group