Basket 90 Gdynia

Arkadiusz Rusin: Szybko zapominamy o zwycięstwie i gramy dalej
0

Ślęza Wrocław w niedzielę rozegrała mecz dwóch różnych połówek. W pierwszej części starcia z Basketem 90 Gdynia dominowała, a w drugiej radziła sobie już nieco gorzej. Ostatecznie jednak mistrzynie Polski zwyciężyły 87:83. - Cieszymy się z wygranej, bo to było ważne spotkania. Dopisujemy dwa punkty i szybko zapominamy, bo w środę kolejne spotkanie - mówił po meczu szkoleniowiec 1KS-u Arkadiusz Rusin.

2018-02-26 13:11 Autor: prochu
Emocje na własne życzenie. Ślęza wymęczyła zwycięstwo z Basketem 90 Gdynia [RELACJA, GALERIA]
0

Gdyby mecz trwał 20 minut, a Kourtney Treffers przez całe spotkanie prezentowała się tak, jak w pierwsze kwarcie, moglibyśmy mówić o deklasacji. Niestety, reguły gry w koszykówke są trochę inne i mimo totalnej dominacji w pierwszej połowie, koszykarki Ślęzy Wrocław pozwoliły rywalkom wrócić do gry po przerwie, a niewiele brakowało, by przegrały wygrany mecz. Mistrzynie Polski ostatecznie pokonały Basket 90 Gdynia 87:83.

2018-02-25 21:18 Autor: prochu
Gdyńsko-wrocławska potyczka po raz czwarty. Ślęza podejmuje Basket 90 [ZAPOWIEDŹ]
0

Rozgrywki Energa Basket Ligi Kobiet nie zwalniają tempa. W niedzielę koszykarki Ślęzy Wrocław już po raz czwarty w tym sezonie zmierzą się z gdyńskim Basketem 90. Tym razem w hali AWF-u przy Stadionie Olimpijskim, a początek o godzinie 19.

2018-02-24 17:31 Autor: prochu
Ślęza wraca znad morza z pełną pulą! Duży sukces mistrzyń Polski! [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław pokonały na wyjeździe Basket 90 Gdynia 66:59 w meczu 4. kolejki EuroCupu. Dzięki tej wygranej wrocławianki zapewniły sobie już awans do kolejnej fazy rozgrywek, a teraz walczą o rozstawienie przed fazą pucharową.

2017-11-03 08:00 Autor: prochu
Gdynia po raz trzeci. Czy Ślęza znów zaskoczy Basket 90? [ZAPOWIEDŹ]
0

Ślęza Wrocław rozegra trzeci mecz z tym samym zespołem na przestrzeni trzech tygodni. Nie, to jeszcze nie jest czas play-off, a po prostu zbieg okoliczności w terminarzu. W czwartek (2 listopada) mistrzynie Polski zagrają na wyjeździe z Basketem 90 Gdynia, tym razem w ramach 4. kolejki rozgrywek EuroCup.

2017-11-02 02:07 Autor: prochu
Pierwsza odsłona dla Ślęzy! Wrocławianki po zaciętej końcówce wygrywają w Gdyni [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław pokonały Basket 90 Gdynia 62:58. Wrocławianki raz jeszcze przespały początek meczu i musiały gonić wynić, ale znów były skuteczniejsze w końcówce starcia. To piąte zwycięstwo mistrzyń Polski, dzięki któremu awansowały na trzecie miejsce w tabeli.

2017-10-31 09:33 Autor: prochu
Podwójne gdyńskie wyzwanie koszykarek Ślęzy [ZAPOWIEDŹ]
0

Przed koszykarkami Ślęzy dwa mecze przeciwko Basketowi 90 Gdynia, oba na wyjeździe. W poniedziałek - 30 października - zespoły zmierzą się w ramach polskiej ekstraklasy, a w czwartek (2 listopada) w ramach rozgrywek EuroCup. W tym sezonie podopieczne Arkadiusza Rusina już raz mierzyły się z Basketem i pewnie wygrały 72:61.

2017-10-29 12:04 Autor: prochu
Marissa Kastanek: Musimy zachować koncentrację, bo będziemy cierpieć
0

Ślęza Wrocław pewnie pokonała Basket 90 Gdynia 72:61 w pierwszym meczu grupy E rozgrywek EuroCup. Wrocławianki grały bardzo dobrze poza krótkim fragmentem drugiej kwarty, który przegrały aż 0:18. - Nie możemy mieć takich momentów, musimy zachowywać koncentrację cały czas - podkreśla jedna z liderek 1KS-u Marissa Kastanek.

2017-10-14 09:52 Autor: prochu
Ślęza nadal niepokonana. Cenne zwycięstwo na początek rozgrywek EuroCup [RELACJA, GALERIA]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław odniosły pewne zwycięstwo z Basketem 90 Gdynia 72:61 w pierwszej kolejce rozgrywek EuroCup. Najskuteczniejszymi zawodniczkami 1KS-u były Marisa Kastanek (17 punktów) oraz Agnieszka Kaczmarczyk (13 "oczek"), a świetny występ odnotowała też Sharnee Zoll-Norman, która rzuciła 9 punktów, odnotowała 6 zbiórek i 8 asyst.

2017-10-12 21:57 Autor: prochu
Wielki powrót Ślęzy do europejskich pucharów. Na początek zespół z... Polski [ZAPOWIEDŹ]
0

Po 16 latach nieobecności koszykarki Ślęzy wracają do europejskich pucharów, a konkretnie do rozgrywek EuroCupu. W ramach grupy E mistrzynie Polski podejmą w czwartek w hali AWF-u przy Stadionie Olimpijskim Basket 90 Gdynia. Początek meczu o godzinie 19.

2017-10-12 08:00 Autor: prochu