Chemik police

Było naprawdę blisko sensacji. Volley Wrocław urwał punkty Chemikowi Police
0

Mogły sprawić olbrzymią sensację, ale zabrakło tego ostatniego seta. Siatkarki Volley Wrocław prowadziły już 2:1 w setach z Chemikiem Police, lecz nie postawiły kropki nad „i” i ostatecznie przegrały z mistrzyniami Polski 2:3, pozostawiając jednak pozytywne wrażenie.

2021-02-15 14:22 Autor: Bartosz Królikowski
Siatkarskie tournée #VolleyWrocław trwa. Kolejnym przystankiem na drodze Police
0

Police oraz Wrocław oddalone są od siebie w linii prostej o około 320 kilometrów. To właśnie tam, w kolejną podróż udadzą się siatkarki #VolleyWrocław. O zwycięstwo nie będzie łatwo, ale dla podopiecznych trenera Wojciecha Kurczyńskiego żadne zadanie nie jest straszne.

2020-11-13 15:08 Autor: ah
#VolleyWrocław zagra w Orbicie z byłymi mistrzyniami Polski [ZAPOWIEDŹ]
0

Kilka dni temu zakończyły się siatkarskie kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich w Appeldorn z udziałem polskich siatkarek. Oznacza to, że przerwa w ligowych rozgrywkach również dobiega końca. Dwa tygodnie po ostatnim meczu #VolleyWrocław ponownie zagra u siebie – w 14. kolejce Ligi Siatkówki Kobiet, tym razem z niepokonanym od początku sezonu zespołem Grupa Azoty Chemik Police.

2020-01-17 19:09 Autor: ah
#VolleyWrocław wraca z Polic na tarczy
0

Sobotniej wyprawy do Polic siatkarki #VolleyWrocław nie zaliczą do udanych. Podopieczne trenera Wojciecha Kurczyńskiego walczyły z wyżej notowanym Chemikiem Police w każdej partii, ale ostatecznie przegrały 0:3. Każdego seta wrocławianki przegrały do 20.

2019-10-28 01:17 Autor: red
Trudny rywal na drodze siatkarek #VolleyWrocław
0

Liga Siatkówki Kobiet powoli nabiera rozpędu. Przed nami trzecia kolejka rozgrywek, w której siatkarki #VolleyWrocław czeka kolejne trudne zadanie. W sobotnie popołudnie zmierzą się na wyjeździe z Grupa Azoty Chemikiem Police, czyli siedmiokrotnym mistrzem kraju. Początek meczu o godzinie 18.

2019-10-26 10:30 Autor: red
Wrocławskie siatkarki przegrały, ale postraszyły mistrzynie Polski [RELACJA]
0

Wygrana w pierwszym secie i wyrównana walka w drugim to za mało, by myśleć o wywalczeniu choćby punktu w starciu z ekipą mistrzyń Polski. Siatkarki Volley Wrocław uległy w przedostatnim spotkaniu rundy zasadniczej Chemikowi Police 1:3.

2019-03-02 13:15 Autor: prochu
Twardogóra znów szczęśliwa? Volley Wrocław gra z mistrzem Polski [ZAPOWIEDŹ]
0

Faza zasadnicza LSK zmierza do końca - siatkarkom pozostały do rozegrania już tylko dwie kolejki. Podopieczne Marka Solarewicza podejmą w najbliższy piątek drużynę Chemika Police, czyli aktualnego mistrza Polski. Mecz odbędzie się w piątek, 1 marca, ponownie w szczęśliwej dla wrocławianek hali w Twardogórze.

2019-03-01 10:15 Autor: prochu
Chemik - Impel 3:0. Powalczyły tylko w pierwszym secie [RELACJA]
0

Siatkarki Impelu Wrocław przegrały z Chemikiem Police 0:3 w spotkaniu 23. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. O niespodziance nie może być mowy, wszak oba zespoły mają zgoła odmienne cele na ten sezon - wrocławianki bronią się przed spadkiem, a Chemik walczy o medale.

2018-03-25 23:25 Autor: prochu
Arcytrudne zadanie Impelek. Wrocławianki grają z mistrzyniami Polski [ZAPOWIEDŹ]
0

Faza zasadnicza Ligi Siatkówki Kobiet powoli zbliża się do końca. Do rozegrania drużynom pozostało tylko cztery mecze, natomiast już w najbliższą niedzielę Impel Wrocław zmierzy się z mistrzem Polski - Chemikiem Police.

2018-03-24 19:57 Autor: prochu
Niespodzianka w Orbicie! Impelki urwały punkt mistrzyniom Polski [RELACJA, WIDEO]
0

Dla Chemika Police - mistrza Polski i jednej z najlepszych drużyn w kraju - starcie z Impelem Wrocław miało być łatwym spotkaniem. Podopieczne Marka Solarewicza postawiły się wyżej notowanym przeciwniczkom i choć przegrały 2:3, to wywalczyły jedno "oczko" i pozostawiły po sobie bardzo dobre wrażenie.

2017-12-18 12:09 Autor: prochu