Koszykówka

Formy jak nie było, tak nie ma. Koszykarski Śląsk przegrał na wyjeździe z beniaminkiem
0

Nie udało się zrehabilitować po przegranej Świętej Wojnie koszykarzom Śląska Wrocław. WKS był wyraźnie słabszy od rywala i zasłużenie przegrał 79:89 z zespołem beniaminka Czarnymi Słupsk. Po siedmiu kolejkach wrocławianie mają na koncie już 5 porażek.

2021-10-09 20:01 Autor: Bartosz Królikowski
Śląsk i jego kibice powracają do Europy. Ruszyła sprzedaż biletów na mecz WKS-u w EuroCup
0

Do premierowego starcia koszykarskiego Śląska Wrocław w rozgrywkach EuroCup pozostały niecałe 2 tygodnie. Klub rozpoczął właśnie sprzedaż biletów na domowe starcie z litewskim Lietkabelisem Poniewież, które odbędzie się (jeszcze) w Hali Orbita.

2021-10-08 17:09 Autor: bk
W pierwszej połowie świetni, ale w drugiej… . Koszykarski Śląsk przegrał w Świętej Wojnie we Wrocławiu
0

Gdyby wrocławianie zagrali w drugiej połowie choć w miarę tak dobrze jak w pierwszej, to potoczyłoby się to inaczej. Ale niestety dwie ostatnie kwarty zawalili. Koszykarze Śląska Wrocław roztrwonili bardzo wysoką przewagę i ostatecznie przegrali w Świętej Wojnie z Anwilem Włocławek 74:80. To już ich czwarta porażka w sezonie.

2021-10-03 19:43 Autor: Bartosz Królikowski
Kolejna karta w najwspanialszej księdze polskiej koszykówki. Czas na wielką Świętą Wojnę!
0

Słowo „wojna” kojarzyć się może ze wszystkim, ale nie ze świętością. Jednak koszykówka jest tutaj wyjątkiem. Śląsk Wrocław i Anwil Włocławek na przestrzeni ostatnich 20 lat toczyły ze sobą pojedynki, jakich być może nawet w całym polskim sporcie nie toczył nikt. W ten weekend rozpocznie się kolejna karta legendarnej rywalizacji. Czas na pierwszą w tym sezonie Świętą Wojnę.

2021-10-02 12:49 Autor: Bartosz Królikowski
Wielki powrót nadchodzi! Koszykarski Śląsk Wrocław znów zagra w Hali Stulecia
0

Koszykarski Śląsk Wrocław w trwającym sezonie po latach powróci do miejsca, w którym święcił swoje największe sukcesy. Hala Stulecia, niegdyś symbol basketu i to nie tylko wrocławskiego, ponownie stanie się domem WKS-u. Odbędzie się tam bowiem sześć spotkań wrocławian w ramach prestiżowych, europejskich rozgrywek 7Days EuroCup.

2021-09-30 17:27 Autor: Bartosz Królikowski
Koszykarski Śląsk powoli łapie rytm. WKS zwycięża w Gdyni z Asseco Arką
0

Po słabiutkim wejściu w sezon, koszykarze Śląska Wrocław powoli zaczynają łapać formę. WKS pokonał na wyjeździe Asseco Arkę Gdynie 80:65. To pierwsza wygrana wrocławian w tym sezonie w delegacji, a ogólnie druga z rzędu.

2021-09-26 22:43 Autor: Bartosz Królikowski
Wreszcie im się udało! Koszykarski Śląsk z pierwszym zwycięstwem w sezonie
0

Były emocje, byli kibice, była też lepsza gra, a co za tym idzie, także zwycięstwo. Koszykarze Śląska Wrocław pokonali w Hali Orbita Astorię Bydgoszcz 90:81. To ich pierwszy triumf w trwającym sezonie i jednocześnie koniec czarnej serii trzech porażek z rzędu.

2021-09-20 21:15 Autor: Bartosz Królikowski
Koszmarny start sezonu Śląska. Wrocławianie przegrali trzeci mecz z rzędu!
0

Fatalne rozpoczęcie sezonu koszykarzy Śląska trwa. WKS zagrał kolejny słaby mecz i sensacyjnie przegrał w Hali Orbita z Twardymi Piernikami Toruń 68:70. To już trzecia porażka wrocławian z rzędu.

2021-09-15 20:13 Autor: Bartosz Królikowski
Wicemistrz mocniejszy, mistrz niestety też. Druga porażka z rzędu koszykarskiego Śląska
0

Ten zespół ma potencjał, ale póki co budowa wciąż trwa. Koszykarze Śląska Wrocław byli wyraźnie słabsi od mistrza Polski BM Stali Ostrów Wielkopolski i przegrali na wyjeździe 74:83. To druga porażka wrocławian w drugim meczu tego sezonu.

2021-09-12 19:56 Autor: Bartosz Królikowski
Kiepska skuteczność to kiepski wynik. Nieudana inauguracja koszykarskiego Śląska w meczu z Zastalem Zielona Góra
0

Nie popisali się w grze ofensywnej koszykarze WKS-u i zapłacili za to porażką na inaugurację. Śląsk Wrocław przegrał na wyjeździe z Zastalem Zielona Góra 71:81 w swoim pierwszym meczu nowego sezonu Energa Basket Ligi.

2021-09-05 22:51 Autor: Bartosz Królikowski