Siatkówka

Hat-trick zwycięstw z rzędu! Gwardia Wrocław potwierdza swój sposób na Norwida Częstochowa
0

Gwardia Wrocław trójkami stoi. Wrocławianie wygrali 3:0, za 3 punkty i po raz trzeci z rzędu. Tym razem Gwardziści pokonali w Hali Orbita zespół Norwida Częstochowa, potwierdzając że mają niezwykły patent na zespół spod Jasnej Góry, z którym nie przegrali żadnego z ostatnich sześciu spotkań.

2021-11-09 07:00 Autor: Bartosz Królikowski
Do zera po raz pierwszy. Gwardia Wrocław pewnie pokonała Mickiewicza Kluczbork
0

Siedem kolejek musiała czekać wrocławska Gwardia na zwycięstwo bez straty seta, ale wreszcie się doczekali. Zawodnicy Rainera Vassiljeva nie dali w Hali Orbita szans Mickiewiczowi Kluczbork, pokonując ich 3:0. To trzeci triumf Gwardzistów w tym sezonie.

2021-11-01 10:42 Autor: Bartosz Królikowski
Gwardia Wrocław zdobyła stolicę! Wrocławianie lepsi od Legii Warszawa
0

Misja „Stolica” zakończona sukcesem. Siatkarze Chemeko-System Gwardii Wrocław wykonali dobrą robotę i pokonali na wyjeździe Legię Warszawa 3:1. Zanotowali oni tym samym drugie zwycięstwo w tym sezonie, a zarazem pierwsze w delegacji.

2021-10-28 14:49 Autor: Bartosz Królikowski
Tie-breaki do zdecydowanej poprawy. Gwardia Wrocław poległa w Bydgoszczy
0

Ilekroć w tym sezonie w spotkaniu Gwardii Wrocław dochodzi do piątego seta, oznacza to dla nich kłopoty. Siatkarze z Wrocławia po zaciętym meczu przegrali na wyjeździe z Visłą Bydgoszcz 2:3. To już trzecia porażka Gwardzistów w takim stosunku w bieżącej kampanii.

2021-10-23 11:45 Autor: Bartosz Królikowski
Rozszerzenie działalności, kluczem do medialnego sukcesu. Gwardia Wrocław zaskakująco sporo zyskała na siatkówce plażowej
0

Choć z oczywistych względów siatkówka oraz siatkówka plażowa mają ze sobą mnóstwo wspólnego, inwestowanie przez kluby siatkarskie w ich plażową „siostrę” jest rzadko spotykane. Na coś takiego pod koniec zeszłego roku zdecydowała się Gwardia Wrocław i szybko zebrała tego owoce, w postaci sensacyjnego mistrzostwa Polski ich zawodników. Jak się jednak okazuje, triumf wrocławskiego duetu przyniósł klubowi także sukces pod kątem promocji medialnej, na poziomie niespotykanym wśród drugoligowców.

2021-10-17 11:40 Autor: bk
Przełamanie wreszcie nadeszło! Gwardia Wrocław wygrywa z SMS PZPS Spała
0

Seria porażek dobiegła końca. Po trzech przegranych z rzędu, siatkarze Chemeko-System Gwardii Wrocław odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie pokonując w Hali Orbita 3:1 zespół SMS PZPS Spała.

2021-10-16 13:00 Autor: Bartosz Królikowski
Falstartu ciąg dalszy. Gwardia Wrocław przegrała trzeci mecz z rzędu
0

Trzy spotkania już za nami, a Gwardziści wciąż bez wygranej. Siatkarze z Wrocławia tym razem ulegli na wyjeździe BBTS Bielsko-Biała 1:3. Mecz mimo wyniku był niezwykle zacięty, a na cztery sety aż trzy kończyły się grą na przewagi.

2021-10-09 08:00 Autor: Bartosz Królikowski
Sensacyjny falstart Gwardii. KRISPOL Września niespodziewanie wygrywa w Hali Orbita
0

Kompletnie nie tak wyobrażali sobie początek nowego sezonu wrocławscy siatkarze. Chemeko-System Gwardia Wrocław zmarnowała piłkę meczową i mimo prowadzenia 2:0 w setach, sensacyjnie uległa u siebie KRISPOL-owi Września 2:3 w pierwszej kolejce Tauron 1. Ligi.

2021-09-24 14:39 Autor: Bartosz Królikowski
Wielkie siatkarskie święto pełne gwiazd. Rusza charytatywny turniej
0

Nadchodzący weekend będzie na Dolnym Śląsku wypełniony meczami siatkarskimi na najwyższym poziomie. W oddalonym o niespełna 30 km od Wrocławia Jelczu-Laskowice oraz 60 km od Wrocławia Miliczu, odbędzie się turniej TAURON Giganci Siatkówki. Dwie czołowe polskie drużyny, Jastrzębski Węgiel oraz Skra Bełchatów oraz dwa silne zespoły z zagranicy zmierzą się w charytatywnych zawodach. Swój udział będzie mieć także Gwardia Wrocław.

2021-09-24 13:00 Autor: bk
Gwardia Wrocław z nowym sponsorem tytularnym. To dobrze znana we wrocławskim sporcie firma