Siatkówka

#Volley Wrocław czeka grudniowy maraton meczowy
0

Grudniowy terminarz meczów #VolleyWrocław nie rozpieszcza wrocławskich siatkarek. Zmiana terminów dwóch spotkań spowodowała, że zawodniczki z Dolnego Śląska zagrają 4 mecze w ciągu 11 dni.

2019-12-11 17:02 Autor: ah
#VolleyWrocław wraca do gry [ZAPOWIEDŹ]
0

Po ponad tygodniowej przerwie #VolleyWrocław wraca do gry. Tym razem wrocławianki czeka wyjazdowy mecz z DPD Legionovią Legionowo.

2019-12-10 21:04 Autor: ah
Z Wrocławia do kadry Polski. Sukces siatkarki #VolleyWrocław
0

Atakująca #VolleyWrocław, Aleksandra Rasińska, została powołana przez trenera Jacka Nawrockiego do szerokiej kadry reprezentacji Polski na zbliżające się kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich.

2019-12-06 20:54 Autor: ah
KFC Gwardia Wrocław wraca z Siedlec bez punktów [RELACJA]
0

Siatkarzom KFC Gwardii Wrocław nie udało się przywieźć z Siedlec choćby punktu. Podopieczni Krzysztofa Janczaka przegrali z tamtejszym KPS-em 0:3. Mimo że walki nie zabrakło, zwłaszcza z w pierwszym secie, to z pewnością nie jest to wynik, który zadowalałby wrocławską drużynę.

2019-12-01 17:11 Autor: ah
#VolleyWrocław zagra z mistrzyniami Polski [ZAPOWIEDŹ]
0

Liga Siatkówki Kobiet nie zwalnia tempa. Po wtorkowym meczu z Developresem SkyRes Rzeszów przed wrocławiankami kolejne wyzwanie – w piątek zmierzą się z aktualnym mistrzem Polski, ŁKS-em Commercecon Łódź. Spotkanie odbędzie się w łódzkiej Sport Arenie.

2019-11-15 12:14 Autor: ah
KFC Gwardia rozpoczyna walkę w Pucharze Polski
0

Przed siatkarzami KFC Gwardii Wrocław pierwsze spotkanie w Pucharze Krispol 1. Ligi. Naszym przeciwnikiem będzie SMS PZPS III Spała. Mecz rozpocznie się w środę o 15:30 w Spale.

2019-10-30 07:45 Autor: red
#VolleyWrocław wraca z Polic na tarczy
0

Sobotniej wyprawy do Polic siatkarki #VolleyWrocław nie zaliczą do udanych. Podopieczne trenera Wojciecha Kurczyńskiego walczyły z wyżej notowanym Chemikiem Police w każdej partii, ale ostatecznie przegrały 0:3. Każdego seta wrocławianki przegrały do 20.

2019-10-28 01:17 Autor: red
Trudny rywal na drodze siatkarek #VolleyWrocław
0

Liga Siatkówki Kobiet powoli nabiera rozpędu. Przed nami trzecia kolejka rozgrywek, w której siatkarki #VolleyWrocław czeka kolejne trudne zadanie. W sobotnie popołudnie zmierzą się na wyjeździe z Grupa Azoty Chemikiem Police, czyli siedmiokrotnym mistrzem kraju. Początek meczu o godzinie 18.

2019-10-26 10:30 Autor: red
Gwardia wyrwała punkt faworytowi z Nysy [RELACJA]
0

Gwardia Wrocław wyrwała liderowi Krispol 1. Ligi jeden punkt. Wrocławianie w czwartek w hali Orbita grali momentami bardzo dobrze, ale ostatecznie przegrali 2:3.

2019-10-25 02:46 Autor: red