Sparing

Vitezslav Lavicka: Były dobre rzeczy, ale też i błędy
0

Śląsk Wrocław w pierwszym sparingu w tym okresie przygotowawczym wygrał z Odrą Opole 2:1. - Było widać, że dla zawodników to pierwszy mecz w okresie przygotowawczym - mówił po spotkaniu szkoleniowiec WKS-u Vitezslav Lavicka.

2019-06-23 13:07 Autor: prochu
Bezbłędni przy rzutach karnych. Śląsk wygrywa w pierwszym sparingu
0

Piłkarze Śląska Wrocław mają za sobą pierwszy w tym okresie przygotowawczym sparing. Wrocławianie pokonali w sobotę w Trzebnicy Odrę Opolę 2:1, a oba gole dla WKS-u padły po rzutach karnych - w pierwszej połowie jedenastkę wykorzystał Michał Chrapek, a dziesięć minut przed końcem spotkania Robert Pich.

2019-06-22 22:45 Autor: prochu
Rywale lepsi od Ślęzy w weekendowych sparingach
0

W miniony weekend piłkarze Ślęzy Wrocław rozegrali dwa sparingi. Najpierw w piątek - w Lubinie - zmierzyli się z Falubazem Zielona Góra, a dzień później zagrali z pierwszoligową Wartą Poznań. I choć w obu starciach lepsi okazali się rywale, to z całą pewnością trener Grzegorz Kowalski zebrał sporo materiału do analizy.

2019-02-19 23:01 Autor: prochu
Ślęza przegrywa w sparingu z pierwszoligowcem
0

W kolejnym meczu kontrolnym przed startem rundy wiosennej, piłkarze Ślęzy Wrocław przegrali w Opolu z Odrą 0:3. I choć wynik wskazuje na łatwą wygraną opolan, to przez długi czas mecz był bardzo wyrównany, a różnica dwóch poziomów rozgrywkowych nie była aż tak widoczna, zwłaszcza w pierwszej połowie.

2019-02-05 01:03 Autor: prochu
Remis Śląska Wrocław w ostatnim sparingu przed startem ligi
1

Piłkarze Śląska Wrocław zremisowali 2:2 z Slezskym FC Opava w ostatnim sparingu przed startem rozgrywek ligowych. Bramki dla WKS-u zdobyli Arkadiusz Piech i Farshad Ahmadzadeh.

2019-02-03 22:29 Autor: prochu
Śląsk zamyka ostatnie sparingi przed startem rundy. Remis z Duńczykami
0

Sztab szkoleniowy Śląska Wrocław podjął decyzję o zamknięciu dwóch ostatnich sparingów w tym okresie przygotowawczym. Podopieczni Vitezslava Lavicki za zamkniętymi drzwiami zremisowali z duńskim Aalborgiem 2:2, jednak to spotkanie i tak odbywało się w Turcji. Rozczarowaniem dla fanów WKS-u jest zamknięcie meczu kontrolnego z czeską Opavą, bowiem miał być to mecz przyjaźni na trybunach.

2019-01-30 09:30 Autor: prochu
Pogoda przeszkadza piłkarzom. Kolejny sparing Śląska odwołany!
0

W sobotę do skutku nie doszedł sparing Śląska Wrocław z koreańskim Pohang Steelers. Piłkarze nie mogli rywalizować na boisku ze względu na silny wiatr i obfite opady deszczu i gradu. W niedzielne przedpołudnie mieli zmierzyć się w zastępstwie z dwunastą drużyną bułgarskiej ekstraklasy - Dunav Ruse. Po nocnych opadach deszczu murawa nie nadawała się do rozegrania meczu i kolejny sparing WKS-u odwołano.

2019-01-27 16:46 Autor: prochu
Sparing Śląska z Koreańczykami odwołany!
0

Sobotni sparing piłkarzy Śląska Wrocław z koreańskim Pohang Steelers został odwołany. Zawodnikom przeszkodziły warunki atmosferyczne.

2019-01-26 11:54 Autor: prochu
Piłkarze Śląska zagrają w sparingu z koreańskim Pohang Steelers
0

Trwa zgrupowanie piłkarzy Śląska w tureckim Belek. Choć pogoda nie dopisuje, bo niemal codziennie pada deszcz, podopieczni Vitezslava Lavicki ciężko trenują przed startem rundy wiosennej. W sobotę wrocławian czeka kolejny sprawdzian - zmierzą się w sparingu z koreańskim FC Pohang Steelers.

2019-01-25 11:00 Autor: prochu
Kolejny sparing, kolejne zwycięstwo. Śląsk - Odra 2:1
0

Śląsk Wrocław w drugim zimowym sparingu znów był zwycięski. Tym razem wrocławianie przy Oporowskiej po bramkach Roberta Picha i Mateusza Radeckiego wygrali 2:1 z Odrą Opole.

2019-01-18 17:34 Autor: prochu