Reklama

Alternatywne Strzały z Biodra opanują Eter

11/11/2010 00:00

W ostatnią niedzielę listopada Tymon Tymański & The Transistors, Kobiety i Homosapiens wystawią prawdziwą ucztę dla wszystkich rozsmakowanych w niestandardowych dźwiękach. Gwiazdy trasy „Strzały z Biodra” we Wrocławiu zagrają w klubie Eter.

Żyjemy w czasach, w których rynek muzyczny został zalany przez sztuczną, popową oranżadę – kolorową, ale bez pomysłu i przekazu. Stacje muzyczne coraz częściej karmią odbiorców muzyczną papką bez smaku. Wytwórnia Biodro Records postanowiła więc wytoczyć batalię muzycznemu fast foodowi.



Jej czołowi artyści wyruszają w Polskę z trasą „Strzały z Biodra”, aby zaserwować muzykę doprawioną przekazem. Podczas koncertu 28 listopada we wrocławskim klubie Eter wystąpią trzy grupy związane z Biodro Records, które zaprezentują muzyczne przysmaki z najnowszych płyt.

Reklama


W trakcie koncertu Kobiety przedstawią zupełnie nowy materiał. Jedenaście premierowych, melodyjnych piosenek z płyty o wymownym tytule „We are the Mutants” utrzymanych jest w klimacie czarnej komedii. „Zapiski Mutanta" to teksty o miłości, wolności i śmierci, za które odpowiedzialny jest Grzegorz Nawrocki.



Także Homosapiens zaserwuje smakowite muzyczne kąski z najnowszej płyty, której premiera przewidziana jest na początek przyszłego roku.



Tymon Tymański & The Transistors zagrają utwory między innymi z ostatniej, nagrodzonej Fryderykiem 2009 płyty „Bigos Heart”.




js

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości