Reklama

Aż do końca roku zamknęli łącznik dwóch ulic w ścisłym centrum Wrocławia

21/08/2014 00:00

Aż do 31 grudnia z ruchu została w czwartek wyłączona jedna z uliczek w centrum Wrocławia w pobliżu Rynku. Wszystko z powodu budowy biurowca.

Jak informują przedstawiciele Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta, od czwartku, 21 sierpnia, do 31 grudnia nastąpi całkowite zamknięcie ulicy Grabarskiej we Wrocławiu.


 


To łącznik między ulicami Ruską, a św. Mikołaja, którym kierowcy często skracają sobie drogę chcąc nawrócić w stronę placu Jana Pawła II lub dojechać do ulicy Wszystkich Świętych.


 


– Całkowite zamknięcie nastąpiło dla potrzeb budowy biurowca prowadzonej przez UBM Times II – tłumaczy Ewa Mazur, rzeczniczka prasowa ZDiUM.


 

 


Pomiędzy ulicami Kazimierza Wielkiego i Ruską powstaną dwa budynki wraz z wielopiętrowym podziemnym parkingiem publicznym. Łącznie będą oferować około 18,5 tys. mkw. powierzchni biurowej, 2,6 tys. mkw. powierzchni usługowej oraz około 360 miejsc parkingowych.

Reklama

 


O szczegółach budowy pisaliśmy niedawno w tym miejscu.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości