Aż do 31 grudnia z ruchu została w czwartek wyłączona jedna z uliczek w centrum Wrocławia w pobliżu Rynku. Wszystko z powodu budowy biurowca.
Jak informują przedstawiciele Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta, od czwartku, 21 sierpnia, do 31 grudnia nastąpi całkowite zamknięcie ulicy Grabarskiej we Wrocławiu.
To łącznik między ulicami Ruską, a św. Mikołaja, którym kierowcy często skracają sobie drogę chcąc nawrócić w stronę placu Jana Pawła II lub dojechać do ulicy Wszystkich Świętych.
– Całkowite zamknięcie nastąpiło dla potrzeb budowy biurowca prowadzonej przez UBM Times II – tłumaczy Ewa Mazur, rzeczniczka prasowa ZDiUM.
Pomiędzy ulicami Kazimierza Wielkiego i Ruską powstaną dwa budynki wraz z wielopiętrowym podziemnym parkingiem publicznym. Łącznie będą oferować około 18,5 tys. mkw. powierzchni biurowej, 2,6 tys. mkw. powierzchni usługowej oraz około 360 miejsc parkingowych.
O szczegółach budowy pisaliśmy niedawno w tym miejscu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze