Reklama

Baseball: Historyczny wyczyn KSB Wrocław

23/08/2010 00:00

Wygrana w wyjazdowym spotkaniu z Mistrzem Polski - Demonami Miejska Górka sprawił, że baseballiści z Wrocławia mają na swoim koncie już siedem zwycięstw w debiutanckim sezonie w Extralidze.

W miniony weekend baseballiści wrocławskiego KSB rozegrali zaległy dwumecz z zespołem Demonów Miejska Górka. Już w pierwszym spotkaniu doszło do wielkiej niespodzianki i wręcz historycznego wyczynu jaki na swoim koncie zapisali zawodnicy z Wrocławia.


 


Wygrana 4:2 z Mistrzami Polski była pierwszym triumfem w 5-letniej historii potyczek z Demonami. Najlepszym zawodnikiem tego spotkania w szeregach KSB stał się niewątpliwie autor home run"a, Marcin Musiałek.


 


W drugim meczu jednak szereg błędów w obronie jak i niska skuteczność KSB w ataku doprowadziły do wysokiego zwycięstwa gospodarzy 11:3. Remisowy bilans wyjazdowego dwumeczu z Demonami jest bardzo optymistycznym prognostykiem przed czekającymi zespół KSB spotkaniami rundy zasadniczej.

Reklama

 


Mecz z Dębami Osielsko jak i spotkania rundą play-off, zadecydują o przyszłości zespołu z Wrocławia w Extralidze.


Piotr Kolisko

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości