Reklama

Wspólna taryfa POLREGIO i Polbusa na trasie Wrocław - Oleśnica

27/03/2017 16:23

Dobra informacja dla osób regularnie podróżujących na trasie Wrocław – Oleśnica. Na mocy porozumienia zawartego pomiędzy kolejarzami i wrocławskim Polbusem, posiadacze okresowego biletu na kolej bez dodatkowych opłat mogą korzystać z nocnego połączenia autobusowego realizowanego przez Polbus-PKS.

Dolnośląski Oddział Przewozów Regionalnych i Polbus-PKS zawarli porozumienie, na mocy którego podróżni posiadający okresowe bilety (wybranych opcji) ważne na przejazd pociągiem POLREGIO z Wrocławia do Oleśnicy będą mogli od najbliższego piątku korzystać z nocnych, weekendowych kursów uruchamianych przez Polbus-PKS.


Nocny autobus do Oleśnicy odjeżdża z Tymczasowego Dworca Autobusowego z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę o godz. 02:15 (przyjazd do Oleśnicy godz. 03:03). Z Oleśnicy do Wrocławia podróżni mają do wyboru dwa kursy: 21:40 oraz 23:00 (odpowiednio we Wrocławiu o godz. 22:29 i 23:50).

Reklama

Dyrektor Dolnośląskiego Oddziału Przewozów Regionalnych Wojciech Kurzyjamski oraz Prezes Polbusu Krzysztof Balawejder zgodnie podkreślają, że dzięki porozumieniu podróżni nie muszą się martwić o zbędne formalności dotyczące zakupu biletu w autobusie – wystarczy odpowiedni bilet kolejowy.


Władze obu spółek zaznaczają, że integracja taryf jest zapowiedzią dalszej współpracy między przewoźnikami.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości