Reklama

Budują nowy hotel w centrum miasta. Obiekt stanie naprzeciwko hotelu Wrocław

03/01/2013 00:00

Ruszyła budowa trzygwiazdkowego hotelu, który stanie na skwerze przy ul. Zaolziańskiej, naprzeciwko hotelu Wrocław i terenu, gdzie ma powstać Centrum Południowe. Znajdzie się w nim blisko 130 pokoi i część konferencyjna. Działkę za blisko 5 mln złotych kupiła w zeszłym roku krakowska spółka Piastowska Park. Obiekt ma być gotowy na początku 2014 roku.

Roboty budowlane ruszyły w grudniu.

W trzygwiazdkowym hotelu na skwerze przy ulicy Zaolziańskiej (boczna Powstańców Śląskich) ma znaleźć się 127 pokoi i część konferencyjna, na którą złożą się trzy sale (z możliwością połączenia) i business room.

Budowa potrwa około 14 miesięcy. Operatorem hotelu ma być znana marka, inwestor rozważa franczyzę.



Generalnym wykonawcą pierwszego etapu przedsięwzięcia jest firma Porr Polska, która zawiązała konsorcjum z wrocławską firmą budowlaną.

Wartość inwestycji pozostaje tajemnicą.


tm

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości