Nie dlatego, że nie ma na pieniędzy albo są kłopoty z wyłonieniem wykonawcy. Galeria Śląska Wrocław, planowana przy nowym stadionie nie powstanie, bo to się nie opłaca. We Wrocławiu jest najwięcej powierzchni handlowej na jednego mieszkańca, a każdy nowy obiekt przyniesie straty a nie zyski.
Pomysł był taki: współwłaściciel piłkarskiego Śląska Wrocław, Zygmunt Solorz-Żak postawi na działce obok nowego stadionu galerię handlową a zysku z jej działalności będą finansować klub.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze