Reklama

Konkurs dla miłośników mody w Arkadach Wrocławskich

02/03/2012 00:00

Kochasz bawić się modą? Lubisz komponować własne stylizacje ubrań? Nie jesteś zawodowym stylistą, ale nie brak Ci odwagi, żeby pokazać swój talent światu? Zgłoś się do zabawy, wygraj 1000 zł i przygotuj stylizację sesji zdjęciowej do kampanii reklamowej Arkad Wrocławskich. Zgłoszenia do konkursu „Zostań Stylistą Arkad Wrocławskich” przyjmowane są do 6 marca.

„Zostań Stylistą Arkad Wrocławskich” to konkurs skierowany do wszystkich miłośników mody. Mogą wziąć w nim udział amatorzy oraz osoby uczęszczające do szkół stylistów i projektowania mody. Słowem, wszyscy, którym obcowanie z modą sprawia przyjemność i mają ochotę na dobrą zabawę.

Pierwszy etap: 27 lutego - 6 marca – zgłoszenia do konkursu przez Facebook

Pierwszym etapem wzięcia udziału w konkursie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego na fanpage"u Arkad Wrocławskich, do którego dołączyć należy zdjęcie własnej, autorskiej stylizacji, utrzymanej w tematyce „Wrocławska Wiosenna Stylizacja”. 16 najlepszych osób, które zgłosiły się przez Facebook, zostanie zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu.

 

Drugi etap: 10 marca – finał konkursu w Arkadach Wrocławskich

Drugim etapem konkursu jest jego finał w Arkadach Wrocławskich. 16 osób, które zostały wybrane spośród wszystkich kandydatów zgłoszonych za pośrednikiem fanpage"a Centrum, weźmie udział w Bitwie Stylistów, prezentując w Arkadach przed publicznością swoje autorskie stylizacje. Na przygotowanie każdej z nich uczestnicy będą mieli ograniczoną ilość czasu.

O tym, kto zwycięży zadecyduje jury w składzie:

Reklama


Jola Czaja - stylistka i dyrektor kreatywny sesji w magazynie „Viva!”
Adam Chowański - dyplomowany kreator stylu, absolwent Professional School of Make-up&Style i ekspert portalu stylizownia.pl
Krzysztof Szargawiński – dyrektor zarządzający Arkad Wrocławskich 

Nagroda

Zwycięzca konkursu otrzyma 1000 zł oraz tytuł „Stylisty Arkad Wrocławskich” i przygotuje stylizację sesji zdjęciowej do kampanii reklamowej Centrum.

Zgłoszenia do konkursu na: www.facebook.com/arkadywroclawskie


tm, inf. prasowa

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości