Już w najbliższą niedzielę 12 grudnia 2010 r. wystartuje Wrocławska Liga Baseballu. W lidze wezmą udział 4 drużyny złożone z dzieci w wieku 8-12 lat.
Mecze ligi będą rozgrywane na hali Młodzieżowego Centrum Sportu przy ul. Parkowej. Pierwsze dwie kolejki spotkań rozgrywane będą ze stojaka w terminie 12 i 19 grudnia.
Wszystkie drużyny rozegrają ze sobą w tym czasie po dwa mecze. W lutym/marcu rozstrzygnie się kto zostanie mistrzem pierwszej edycji WLB 2010/2011. Oprócz medali, na zwycięzców czeka wielki puchar, który będzie przechodził na ręce drużyny wygrywającej daną edycję.
Za organizację ligi odpowiedzialne jest KSB Wrocław. W zmaganiach wystartują zespoły: Piratów, Indian, Diabłów i Rycerzy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze