Przeniesienie dworca głównego PKS w okolice stadionu przy al. Śląskiej coraz bardziej pewne. Wprawdzie obecne władze Polbus PKS mają plan aby na miejscu dzisiejszego dworca zbudować nowy dworzec z centrum handlowym i hotelem, ale spółka ma zostać sprywatyzowana. Zaś w tym procesie odpadły wszystkie firmy transportowe, a zostali sami deweloperzy, którzy najprawdopodobniej będą dążyć do całkowitego zabudowania tej działki i pozbyciu się z niej dworca.
Obecne władze spółki planują na miejscu dzisiejszego dworca zbudować nowy dworzec z centrum handlowym, hotelem i parkingiem podziemnym. Na wizualizacjach możecie zobaczyć jak zdaniem szefostwa spółki mógłby wyglądać dworzec po przebudowie.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze