Reklama

Neony kręcą kolejny klip

24/03/2011 00:00

Po premierze krążka „Niewolnicy Weekendu” rock’n’rollowa kapela Neony nie spoczywa na laurach. Czterech wrocławskich artystów rozpoczęło właśnie pracę nad dokumentalnym filmem oraz nowym klipem do kolejnego singla „Muszę porozmawiać o tym z Tobą”.

Neony dopiero co świętowały premierę swojej debiutanckiej płyty „Niewolnicy Weekendu”. Po pierwszym singlu „Gorący Styczeń”, zespół postanowił dać fanom świeży powiew muzyczny i zabrał się do produkcji nowego klipu do utworu „Muszę porozmawiać o tym z Tobą”. Wykonaniem teledysku metodą poklatkową zajął się fotograf Mariusz Cieniawa.


Tym razem Neony znajdą się w podziemnej, ciasnej przestrzeni wypełnionej chaosem przeróżnych przedmiotów, w kolorach retro, w środku pirotechnicznego eksperymentu opowiedzą historię nie mniej miejską niż na poprzednim singlu.  

W międzyczasie zespół rozpoczął również prace nad filmem dokumentalnym. Scenerią filmu jest miasto nocą, miejsca spotkań artystycznych, inspirujących twórczość oraz rozwój kultury dużego miasta. Ideą filmu jest dyskusja o poziomie artystycznym wrocławskiej sceny alternatywnej, wspólne dyskusje, spotkania z innymi muzykami, inspiracje młodych twórców. Premiera filmu odbędzie się we Wrocławiu na jesieni tego roku.


js/mat.pras.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości