Już 28 lutego ruszają zajęcia na nowym kierunku Wydziału Zamiejscowego Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.
ZOBACZ PODOBNE
Mieszkanie dla studenta i absolwenta W najbliższy wtorek 23 marca odbędzie się konferencja pt. "Mieszkanie dla Studenta i Absolwenta". Podczas spotkań będzie można zdobyć informacje na temat inwestycji, nieruchomości, finansowania, a także wziąć udział w warsztatach poświęconych tematyce nieruchomości.2010-03-17
Wrocławska praca magisterska najlepsza! Iwona Bohdanowicz absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego została laureatką konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu pedagogiki. 2010-03-16
Konkurs dla inżynierów Stowarzyszenie Studentów BEST zaprasza do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Inżynierskim „BEST Engineering Competition”. Test eliminacyjny należy wypełnić do 22 marca.2010-03-16
Są to studia podyplomowe skierowane do pracowników agencji marketingowych, PR oraz do specjalistów odpowiedzialnych za wprowadzanie i rozwój strategii marketingowych i do kierowników zarządzających produktem i marką.
Podczas zajęć słuchacze będą mieli możliwość zdobyć bądź poszerzyć swoją wiedzę na temat roli psychologii szerokorozumianym marketingu i budowaniu wizerunku. W programie obok wykładów i warsztatów znaleźć można studium przypadków, treningi, ćwiczenia. Zajęcia składają się z sześciu bloków tematycznych: raktyczna psychologia społeczna, badania marketingowe, psychologia konsumenta, marketing, reklama i PR.
Kierownikiem studiów jest prof. dr hab. Dariusz Doliński, znany polski psycholog społeczny, autor licznych publikacji z dziedziny psychologicznych mechanizmów reklamy. Zajęcia poprowadzą pracownicy naukowi Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, praktycy marketingu i PR.