Polska wersja spektaklu zostanie przygotowana we Wrocławiu we współpracy z Instytutem Grotowskiego w ramach projektu „Masters in Residence”. Podczas przesłuchań zaplanowanych na 2-5 września wyłonionych zostanie 4 polskich aktorów (tylko mężczyzn) oraz para osób w wieku ok. 50-60 lat (jeden mężczyzna, aktor lub reżyser, oraz jedna kobieta, nie aktorka).
Wszyscy chętni mogą nadsyłać swoje zgłoszenia oraz życiorysy do 31 lipca. Przesłuchania są bezpłatne, a organizatorzy mogą pomóc w znalezieniu zakwaterowania we Wrocławiu. Osoby zaproszone na przesłuchanie powinni mieć na sobie wygodny ubiór do pracy fizycznej.
Wybrane osoby wezmą udział w warsztacie, który odbędzie się w lutym 2011 roku. Próby oraz prezentacje spektaklu odbędą się w lutym i marcu 2012 roku podczas festiwalu "Świat Miejscem Prawdy".
Choć spektakl będzie grany po polsku, próby będą się odbywać w języku angielskim.
Tekst dramatu dostępny jest w Instytucie Grotowskiego.
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w projekcie prosimy o wysłanie karty zgłoszenia (którą można pobrać ze strony www.grotowski-institute.art.pl) i życiorysu do Justyny Rodzińskiej-Nair: justyna@grotowski-institute.art.pl.