Reklama

Rektor Politechniki zaprasza na śniadanie

07/05/2010 00:00

Juwenalia na Politechnice Wrocławskiej już po raz drugi zainauguruje "śniadanie z Rektorem". Prof. Tadeusz Więckowski oraz prorektorzy w poniedziałek o godzinie 10:00 zapraszają studentów na wspólne śniadanie.

Poranny poczęstunek będzie świetną okazją do spotkania z władzami uczelni, a także do nabrania sił przed tygodniem pełnym imprez przygotowanych przez Samorząd Studencki, czyli Juwenaliami!


 


"Śniadanie z Rektorem", które rozpocznie tegoroczne święto studentów miało miejsce także w zeszłym roku i cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Na studentów czekały wielkie kosze z bułkami i ciepła kawa.


 


W tym roku tuż po śniadaniu, o godzinie 11:00, studenci będą mieli okazję wziąć udział w Wampiriadzie i honorowo oddać krew. Pierwszy w kolejce stanie rektor uczelni prof. Więckowski.

Reklama

 


Na śniadanie władze Politechniki zapraszają studentów 10 maja (poniedziałek) na godz. 10:00 do budynku Zintegrowanego Centrum Studenckiego (bud. C-13*, wyb. Wyspiańskiego 23-25).


Agnieszka Nesterowicz, materiały prasowe

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości