Reklama

Sobotę warto atrakcyjnie spędzić na Jesiennym Festynie osiedla Nowy Dwór

19/09/2012 00:00

Na koniec lata radni osiedla Nowy Dwór postanowili zapewnić wrocławianom szereg atrakcji. Zapraszają na organizowany corocznie już od 10 lat Jesienny Festyn.

Na sobotę 22 września zaplanowano na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 przy ulicy Zemskiej atrakcje dla każdego. Przewidziano wiele atrakcji i niespodzianek dla dzieci i młodzieży, rozegrany zostanie także memoriał im. Piotra Kasztana (tragicznie zmarłego młodego mieszkańca osiedla).


Zaplanowane atrakcje to między innymi:

- turniej szachowy
-byczek rodeo
-kule wodne
-warsztaty plastyczne, konkursy dla dzieci
-konkurs wiedzy o Wrocławiu i UE
-turniej koszykówki
-paintball
-pokazy wozów strażackich
-występy chórów
-elektroniczne autka dla dzieci
-krowy do dojenia
-stanowisko pokazowe Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego  
-akcja krwiodawstwa
-stoisko medyczne
-kiermasz książek

Zachęcamy do przybycia nie tylko mieszkańców osiedla. 22 września (sobota) w godz. 13.00 - 19.00, teren boisk i kompleksów szkolnych Szkoły Podstawowej Nr 113 przy ul. Zemskiej 16C.


bs/inf. pras.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości