Straż Miejska Wrocławia wraz z Komendą Miejską Policji, Wrocławskim Centrum Seniora i Dominikańskim Ośrodkiem Informacji o Sektach i Nowych Ruchach Religijnych organizuje forum mające na celu dostarczenie środowisku seniorów wiedzy na temat sposobów działania oszustów i obrony przed nimi.
Co roku odnotowywanych jest kilkadziesiąt przypadków wykorzystywania niewiedzy i łatwowierności starszych osób przez oszustów. Przestępcy dla osiągnięcia swojego celu i wzbogacenia się kosztem seniorów stosują różne wyrafinowane sposoby.
Organizowane forum ma na celu dostarczenie środowisku seniorów wiedzy na temat sposobów nieuczciwego działania oraz przedstawienie sposobów skutecznej obrony przed tym procederem.
Forum odbędzie się w sali Sesyjnej Rady Miejskiej Wrocławia (Sukiennice 9) w dniu 19 stycznia w godzinach 10.00-12.30.
Harmonogram:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze