Sześciu wrocławskich strażników miejskich zostało zawieszonych w pełnieniu obowiązków. Wszystko przez to, że spożywali alkohol na posterunku.
ZOBACZ PODOBNE
Nowe miejsca pracy dla wrocławskich programistów Przez cały najbliższy rok potrwa rekrutacja informatyków do wrocławskiego oddziału Tieto. Poszukiwani są zarówno doświadczeni specjaliści, jak i studenci i absolwenci. W sumie we Wrocławiu i Szczecinie zatrudnienie znajdzie ponad 200 osób.2012-01-19
Sąd zdecydował: we Wrocławiu nie będzie nocnej prohibicji w centrum Między 21 wieczorem a 6 rano nadal będzie można kupować alkohol w ścisłym centrum miasta - wokół Rynku. Tak przesądził Wojewódzki Sąd Administracyjny, który odrzucił skargę władz Wrocławia na decyzję wojewody dolnośląskiego, sprzeciwiającego się temu pomysłowi. 2011-12-19
We Wrocławiu stanęły stacje do elektrycznego ładowania pojazdów Na razie w mieście powstało 12 stacji ładowania pojazdów elektrycznych. To jednak dopiero początek - mówił podczas prezentacji jednej z nich wiceprezydent Wrocławia Wojciech Adamski.2011-12-12
Funkcjonariuszy straży miejskiej na gorącym uczynku przyłapał ich przełożony. Jednakże mężczyźni nie zareagowali na jego interwencję i pili dalej.
O zajściu dowiedział się komendant i zdecydował o wszczęciu wewnętrznego postępowania wyjaśniającego. Do czasu przedstawienia jego wyników, strażnicy zostali zawieszeni.
W przypadku potwierdzenia ciężkiego naruszenia dyscypliny pracy przez funkcjonariuszy, mogą oni zostać zwolnieni ze służby.