Na nic płacze, lamenty i podpisy. Pierwsza wieżyczka gmachu Dworca Głównego ma już ostateczny kolor. Oznacza to, że okres jego poszukiwania się skończył. Teraz zostało już odmalowanie całego budynku na ugier (lub jeśli kto woli - pomarańczowy z ochrą).
Ugier jest naturalnym pigmentem spędzającym od jakiegoś czasu sen z powiek mieszkańcom Wrocławia. Owa barwa, która zostanie wykorzystana do pomalowania remontowanego gmachu Dworca Głównego PKP jest przedmiotem sporu między ortodoksyjnymi "kolorolubami" a osobami oponującymi za wyborem bardziej stonowanej barwy dla tegoż obiektu.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze