18 marca 2010, autor: Agnieszka Nesterowicz, materiały prasowe
Fot. materiały prasowe
W najbliższą sobotę na Politechnice Wrocławskiej odbędzie się akcja Wolontariat Emocji. Całodzienne spotkanie to wyklady, seminaria oraz dyskusje na temat sensu wolontariatu.
ZOBACZ PODOBNE
Trwa rejestracja na konferencję TEDxWrocław Konferencja TEDxWroclaw poświęcona szeroko pojętej kulturze odbędzie się 2 marca 2012r. w Gmachu Głównym Politechniki Wrocławskiej przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27. Zarejestruj się już dziś!2012-02-10
Strefa Kultury Studenckiej powstanie na Politechnice Wrocławskiej Jeszcze w tym roku ma się zakończyć budowa Strefy Kultury Studenckiej na Politechnice Wrocławskiej. W budynku znajdzie się m.in. kawiarnia, klub studencki i stołówka. Powstanie tam również parking wielopoziomowy na 300 aut. Właśnie wmurowano kamień węgielny pod inwestycję.2012-02-08
Dobre praktyki na Politechnice Wrocławskiej Już 9 lutego Wydział Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej zorganizuje pierwszą edycję Project Management Excellence Forum Wrocław 2012. Hasłem przewodnim wydarzenia jest „Symfonia dobrych praktyk”. W programie znajdziemy wykłady, szkolenia i warsztaty, a wśród zaproszonych gości są m.in. przedstawiciele IBM.2012-02-06
Celem wydarznia jest pokazanie prawdziwego celu działań prospołecznych. Wolontariat będzie przedstawiony przez pryzmat wielu organizacji z różnych dziedzin nauki oraz z różnych zakresów społecznych.
Podczas spotkania wysłuchać będzie można wykładu doktora Pawła Mączki specjalisty mnemotechnik i błyskawicznego czytania. Seminarium to występ organizacji i osób, którym bliskie jest dobro społeczenstwa.
Pod koniec "Wolontariatu Emocji" będzie można wziąć udział w dyskusji na temat "Co jest celem wolontariatu i jakie emocje są z tym wiązane?".
"Wolontariat Emocji" zacznie się o godz. 9:45 i będzie trwać do 18:00.
Miejsce wykładów to Kampus Główny Politechniki Wrocławskiej, Budynek C3, sala 205.