sobota, 26 maja 2012      Filipa, Pauliny, Marianny
    login :     hasło :
   zarejestruj się    nowe hasło
WIADOMOŚCI  |  KULTURA I ROZRYWKA  |  SPORT I REKREACJA  |  EDUKACJA  |  BIZNES  |  FOTOGALERIA  |  VIDEO
Jesteś tu :  WrocławWiadomości
Przed wysłaniem prosimy uważnie sprawdzić,czy email adresata został podany poprawnie.

Jeśli zawiera błedy (literowki, polskie znaki itp.), wiadomość nie dojdzie ...
Poleć znajomemu
 
Adresat (email):
Nadawca:
Treść wiadomości:
 
 
Wyślij
Wrocławski grajek- Gienek Loska, tym razem w X Factor
28 marca 2011, autor: Agnieszka Nesterowicz
Wrocławski grajek- Gienek Loska, tym razem w X Factor
Gienek Loska wokalista i gitarzysta znany wrocławianom z fenomenalnego głosu i ulicznych koncertów, kolejny raz próbuje swoich sił w telewizyjnym show. W zeszłym roku jego zdolności podziwiać można było w programie "Mam talent", wczoraj widzowie X Factor mieli okazję kolejny raz zobaczyć skromnego muzyka. Gienek wykonał utwór swojego zespołu Gienek Loska Band. Dostał 3 głosy na "tak".
ZOBACZ PODOBNE
Ostatni raz przed wakacjami zapraszamy na Komiksofon
Projekcje, wywiady, dyskusje, rysowanie na żywo to wszystko czeka nas w poniedziałek 21 maja, na ostatnim przed wakacjami Komiksofonie. 2012-05-17
Drugoligowy Śląsk dotrzymał słowa
Koszykarze wrocławskiego Śląska po czteromeczowej serii pokonali Stal Ostrów Wielkopolski i awansowali do pierwszej ligi PZKosz. Dla drużyny Rafała Kalwasińskiego to pierwszy krok do powrotu do najwyższej klasy rozgrywkowej. 2012-05-14
Wrocławska dziennikarka walczy o zwycięstwo w X Factor
Magdalena Bober, była szefowa portalu tuWroclaw.com, wraz z zespołem Soul City ma szansę wygrać popularny program X Factor. Jej grupa w sobotni wieczór stanęła do dogrywki i decyzją jurorów przeszła dalej. Tym samym Soul City znalazło się w najlepszej piątce telewizyjnego show. 2012-05-14

Już na wejściu artysta dostał owacje na stojąco. Widać było, że publiczność zapamiętała Gienka z poprzednich występów i cieszyła się z jego powrotu. Muzyk zaśpiewał piosenkę swojej grupy i kolejny raz podbił serca osób obecnych na castingu.

 

 

 

 

- Wiem, czuję i widzę, że muzyka tu coś znaczy- mówił Czesław Mozil.

- Byli dzisiaj lepsi od Ciebie- zaczął Kuba Wojewódzki- ale było ich tak niewielu. Jesteś znakomity.

Najbardziej podejrzliwa była Maja Sablewska, która pytaniem "czy jesteś pewien, że chcesz tu być", chciała potwierdzić intencje Gienka. Ostatecznie dostał trzy razy "tak" i przeszedł do kolejnego etapu.

 

Przypomnijmy: w październiku ubiegłego roku
Gienka zobaczyć można było w programie "Mam talent". Cała trójka jurorów była nim zachwycona, jednak w drugim etapie już go nie było. Zaczęły się spekulacje na temat konfliktu stacji TVN i muzyka. Podobno nie chciał on podpisać umowy ze stacją. Jednak w rozmowie z interią Loska zdementował plotki, mówiąc otwarcie: - Odsiali mnie. (...) Może zbyt dużo wokalistów, może nie wpisałem się w ten program, być może chcieli dać szansę młodszym wykonawcom...

 

Gienek jednak się nie poddaje i próbuje swoich sił po raz kolejny, tym razem w programie sensu stricto muzycznym. Artystę oglądać mogliśmy także w filmie "Wygrany", gdzie zagrał w krótkiej scenie.

 

 

Zobacz występ Gienka w X Factor:



wrocław  casting  muzyczn show  tvn  X Factor  muzyka  muzyk  gienek loska
Przed wysłaniem prosimy uważnie sprawdzić,czy email adresata został podany poprawnie.

Jeśli zawiera błedy (literowki, polskie znaki itp.), wiadomość nie dojdzie ...
Poleć znajomemu
 
Adresat (email):
Nadawca:
Treść wiadomości:
 
 
Wyślij


Znalazłeś błąd w artykule ?
Poinformuj nas o nim.
Zgłoś błąd
 
Twój email:
Nadawca:
Treść zgłoszenia:
 
 
Wyślij
Głosy na tak: 0 Głosy na nie: 0

Podoba mi się!

Nie podoba mi się!

Całkowicie darmowy newsletter z przeglądem wydarzeń tygodnia we Wrocławiu
komentarzy: 4 | Dodaj komentarz
2011-03-28 11:02:25
~Gość

Warto gościa promować, bo jest nietuzinkowy, szczególnie we wszechobecnej zalewie produkcji pseudomuzycznej robionej bez polotu i finezji od linijki.
2011-03-28 12:03:39

On jest po prostu fenomenalny. To już jeden z symboli tego miasta.
2011-03-28 18:30:14
~Gość

nie ma to jak drzec trepa na Rynku i straszyc turystów... super atrakcja...
2011-03-31 17:53:01

Marudź dalej..
Zamieszczone powyżej wpisy są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu.
Redakcja portalu tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
komentarzy: 4 | Dodaj komentarz

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE WIADOMOŚCI
 
Alert tuWroclaw.com
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz informację z pierwszej ręki, zdjęcia lub film? Napisz do nas !
 
NAJWYŻEJ OCENIANE WIADOMOŚCI
PATRONATY
PREZENTUJEMY
© 2009 copyright - tuPolska sp. z o.o. , email: redakcja@tuwroclaw.com  |  redakcja  |  mapa strony  |  napisz do nas  |  reklama w serwisie  |  patronaty medialne
Współpraca :
Partnerzy :
Apartamenty Wrocław
Portal turystyczny Dolnego Śląska
Pozycjonowanie w Google
Wrocław z wyboru
Zachodni Portal Biznesowy
Fotoblog Wrocław
Tak to widzę...
pogoda we Wrocławiu
18°c