Reklama

Zamykają jedną z ważniejszych ulic na Psim Polu. W czasie remontu będą objazdy i utrudnienia [MAPKA]

03/02/2015 00:00

Od najbliższej soboty z powodu rozpoczynającej się przebudowy nieprzejezdna będzie ulica Okulickiego we Wrocławiu. W czasie robót drogowych kierowców czekają objazdy, a pasażerów komunikacji miejskiej zmiany tras kursowania linii autobusowych w tym rejonie.

- W związku z rozpoczęciem realizacji zadania „Przebudowa ul. Okulickiego od ul. Przedwiośnie do ul. Odolanowskiej ze skrzyżowaniami i pętlą autobusową oraz budową kanalizacji deszczowej i sanitarnej we Wrocławiu” w nocy z 6 na 7 lutego planowane jest wdrożenie organizacji ruchu zastępczego umożliwiające rozpoczęcie prac - informuje Marek Szempliński ze spółki Wrocławskie Inwestycje, która z ramienia miasta odpowiada za prace.


 


Ulica Okulickiego zostanie zamknięta dla ruchu na odcinku między ulicami Przedwiośnie i Odolanowską. W trakcie trwania inwestycji możliwy będzie przejazd ulicami Przedwiośnie-Bora Komorowskiego oraz Odolanowską-Okulickiego. Objazd z pominięciem osiedli Zakrzów i Pawłowice wyznaczony jest przez al. Jana III Sobieskiego i drogą krajową nr 98, w kierunku AOW, do skrzyżowania z ul. Okulickiego. Analogicznie w przeciwnym kierunku.

Reklama

 


Na osiedlu objazd dla autobusów zostanie poprowadzony, od ul. Bora Komorowskiego, ulicami: Irkucką, Królewską, Zatorską, Armii Ludowej i Odolanowską do Okulickiego. Mieszkańcy ul. Okulickiego będą mieli w miarę możliwości zapewniony dojazd do swoich posesji przez plac budowy w porozumieniu z kierownikiem budowy.


 

 


To jednak nie wszystko. Utrudnienia czekają też na pasażerów komunikacji miejskiej. W związku z planowanym rozpoczęciem przebudowy ulicy Okulickiego na odcinku od ulicy Przedwiośnie do ulicy Odolanowskiej, od 7 lutego planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii autobusowych 128, 241, 934 i 936.

Reklama

 


Autobusy linii 128 od ulicy Bora-Komorowskiego zostaną w obu kierunkach skierowane ulicą Irkucką i Królewską do pętli na Osiedlu Sobieskiego. Kursy autobusów nocnych linii 241 będą realizowane z pominięciem ulicy Okulickiego.


 


Autobusy linii strefowych 934 i 936 zostaną skierowane objazdem w obu kierunkach przez od ulicy Bora-Komorowskiego przez ulicę Irkucką, Królewską, Zatorską, Armii Ludowej i Odolanowską do ulicy Okulickiego.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości