niedziela, 27 maja 2012      Juliusza, Magdaleny, Jana
    login :     hasło :
   zarejestruj się    nowe hasło
WIADOMOŚCI  |  KULTURA I ROZRYWKA  |  SPORT I REKREACJA  |  EDUKACJA  |  BIZNES  |  FOTOGALERIA  |  VIDEO
Jesteś tu :  WrocławEdukacja
Przed wysłaniem prosimy uważnie sprawdzić,czy email adresata został podany poprawnie.

Jeśli zawiera błedy (literowki, polskie znaki itp.), wiadomość nie dojdzie ...
Poleć znajomemu
 
Adresat (email):
Nadawca:
Treść wiadomości:
 
 
Wyślij
Zostań szefem wszystkich szefów
16 kwietnia 2010, autor: Agnieszka Nesterowicz, materiały prasowe
Zostań szefem wszystkich szefów
Szkolenie koordynatorów festiwalu BOSS 2010.
Fot. www.sfbcc.org.pl
Bardzo Odpowiedzialny Start w Samodzielność, czyli Festiwal Przedsiębiorczości BOSS zaprasza wszystkich, którzy marzą o wielkiej karierze zawodowej. Przez cały przyszły tydzień na trzech wrocławskich uczelniach będzie można wziąć udział w warsztatach, spotkaniach, konferencjach edukacyjno- biznesowych.
ZOBACZ PODOBNE
Piknik Rodzinny PWr - Studenci Dzieciakom
Wydarzenie organizowane z inicjatywy studentów zaangażowanych na co dzień w kołach naukowych i organizacjach studenckich, którzy przygotują gry i zabawy dla najmłodszych przedstawicieli naszej społeczności. W programie kraina bajkowa, w której dzieci będą spotykać postacie z bajek i brać udział w grach i zabawach 2012-05-28
Międzynarodowe Targi Pracy we Wrocławiu - gość Leszek Balcerowicz
Wyselekcjonowani pracodawcy z Dolnego Śląska, warsztaty, które pomogą ci zwiększyć swoje szanse w procesie rekrutacji, a także ciekawe wykłady - to tylko niektóre atrakcje, które przygotowało Stowarzyszenie Lubię Wrocław dla gości Międzynarodowych Targów Pracy.  2012-05-22
Gry logiczne po raz dziesiąty
W weekend na Politechnice Wrocławskiej rozegrane zostaną X Mistrzostwa Polski w Grach Matematycznych i Logicznych. Zawody wyłonią 27-osobową reprezentację Polski na XXVI Międzynarodowe Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Losowych. 2012-05-11

Festiwal BOSS to ogólnopolski projekt, który ma na celu wskazanie młodym ludziom właściwego kierunku na drodze zawodowej. Organizatorzy chcą zmotywować studentów do aktywności, pokazać rolę wiedzy ekonomicznej w życiu codziennym oraz rozbudzić ducha przedsiębiorczości.

 

Przez cały najbliższy tydzień na trzech wrocławskich uczelniach: Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Ekonomiczny, Politechnika Wrocławska młodzi ludzie będą spotkać się z ludźmi, którzy osiągnęli sukces w życiu zawodowym, ekspertami w swojej dziedzinie. Dzięki całej gamie szkoleń z ekonomii, finansów, zarządzania, „miękkich” umiejętności menedżerskich uczestnicy zdobędą przydatne w późniejszym życiu zawodowym umiejętności.

 

To już VI odsłona festiwalu. W poprzednich latach organizatorzy mogli pochwalić się sporym zainteresowaniem. V edycję przeprowadzono na 50 uczelniach w Polsce, w 17 miastach. W samym Wrocławiu w warszatatach wzięło udział 1,5 tysiąca studentów.

 

VI EDYCJA FESTIWALU:

Warsztaty i szkolenia z zakresu:

wszystkich umiejętności „miękkich” menadżerskich (negocjacje, sprzedaż, motywowanie, itp.),

wiedzy na temat zakładania działalności gospodarczej,

finansowania ciekawych pomysłów biznesowych,

budowania strategii rozwoju firmy,

tworzenia wizerunku firmy/marki

biznesu odpowiedzialnego społecznie i etyki w biznesie,

neurolingwistycznego programowania,

treningu motywacyjny

Spotkania z biznesmenami

 

W tym roku młodzi wrocławscy przedsiębiorcy będą mieli możliwość spotkać się z takimi osobistościami jak między innymi: prof. Jan Miodek i dr Andrzej Dybczyński z Uniwersytetu Wrocławskiego, Remigiusz Stanisławek- trener inwestycyjny, Marek Zuber- ekonomista.

 

Dokładne informacje i zapisy na stronie: www.www.zapisy.festiwalboss.pl



samodzielność  praca  przedsiębiorczość  spotkania  warsztaty  studenci  edukacja  biznes  Festiwal Przedsiębiorczości BOSS
Przed wysłaniem prosimy uważnie sprawdzić,czy email adresata został podany poprawnie.

Jeśli zawiera błedy (literowki, polskie znaki itp.), wiadomość nie dojdzie ...
Poleć znajomemu
 
Adresat (email):
Nadawca:
Treść wiadomości:
 
 
Wyślij


Znalazłeś błąd w artykule ?
Poinformuj nas o nim.
Zgłoś błąd
 
Twój email:
Nadawca:
Treść zgłoszenia:
 
 
Wyślij
Głosy na tak: 0 Głosy na nie: 0

Podoba mi się!

Nie podoba mi się!

Całkowicie darmowy newsletter z przeglądem wydarzeń tygodnia we Wrocławiu
komentarzy: 0 | Dodaj komentarz

KALENDARZ IMPREZ
DZISIAJ WE WROCŁAWIU
 
Alert tuWroclaw.com
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz informację z pierwszej ręki, zdjęcia lub film? Napisz do nas !
 
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE WIADOMOŚCI
NAJWYŻEJ OCENIANE WIADOMOŚCI
PREZENTUJEMY
© 2009 copyright - tuPolska sp. z o.o. , email: redakcja@tuwroclaw.com  |  redakcja  |  mapa strony  |  napisz do nas  |  reklama w serwisie  |  patronaty medialne
Współpraca :
Partnerzy :
Apartamenty Wrocław
Portal turystyczny Dolnego Śląska
Pozycjonowanie w Google
Wrocław z wyboru
Zachodni Portal Biznesowy
Fotoblog Wrocław
Tak to widzę...
pogoda we Wrocławiu
11°c