Centrum Treningowe Spartan zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcieliby poprawić swoje zdrowia, sprawność i kondycję na dni otwarte do swoich klubów.

2016-09-28 3315 Autor: prochu
Impel Wrocław zwycięzcą turnieju w Karpaczu
0

Impelki miniony weekend spędziły w Karpaczu, gdzie brały udział w przedsezonowym turnieju. Po trzech dniach walki zajęły pierwsze miejsce, w pokonanym polu zostawiając SMS PZPS Szczyrk, Atom Trefl Sopot oraz Dresdner SC.

2016-09-27 3079 Autor: prochu
Radny chce, żeby piłkarze Śląska na koszulkach promowali Wrocław
0

Szef wrocławskiego klubu Prawa i Sprawiedliwości proponuje, żeby na koszulkach piłkarzy wrocławskiego Śląska jako główny sponsor wymieniona została Gmina Wrocław. Radny uważa, że skoro klub finansowany jest z miejskiej kasy, do momentu znalezienia nowego sponsora głównego na koszulkach graczy ze stolicy Dolnego Śląska mogłoby zagościć logo Wrocławia.

2016-09-27 3744 Autor: Bartosz Senderek, Twitter: @bartoszsenderek
Wielki pech Śląska: tylko zremisował z Piastem Gliwice, tracąc gola w ostatniej minucie gry!
0

Jak to się mogło stać? Idziemy o zakład, że to pytanie będą zadawać sobie piłkarze Śląska w drodze z Gliwic do Wrocławia. Mimo, że w ostatniej minucie gry objęli prowadzenie, nie udało im się wygrać. Chwilę po swojej bramce stracili gola i tylko zremisowali z Piastem 1:1.

2016-09-27 3143 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
Zacięte zmagania młodych dżokejek (ZOBACZ ZDJĘCIA)
0

W niedzielę na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych – Partynice konie zmierzyły się w ośmiu emocjonujących gonitwach rozegranych w ramach Dnia Portu Lotniczego Wrocław.

2016-09-26 3435 Autor: red.
Rozpoczęła się XIV edycja Spartan Cup!
0

W minionym tygodniu rozpoczęły się rozgrywki piłkarskiej ligi Spartan Cup. Jednym z ważniejszych wydarzeń pierwszego tygodnia był jak zawsze  mecz o Superpuchar, w którym gra zwycięzca ekstraklasy oraz zdobywca Pucharu Ligi.

2016-09-26 3071 Autor: prc
Wrocławska Iglica dla Ślęzy Wrocław
0

Dwa zwycięstwa i jedna porażka – to bilans koszykarek Ślęzy w towarzyskim turnieju Wrocławska Iglica 2016 – III Memoriał Teresy Kępki-Swędrowskiej. To były ostatnie sparingi brązowych medalistek mistrzostw Polski przed rozpoczęciem nowego sezonu ligowego.

2016-09-26 3529 Autor: red.
Na Grabiszynku pokażą jak się gra w petanque
0

W najbliższą sobotę, 1 października w Parku Grabiszyńskim odbędzie się pierwsza edycja imprezy Grabiszyńska Petanque. Podczas wydarzenia profesjonalni instruktorzy wytłumaczą zasady i opowiedzą o technicznych tajnikach francuskiej „gry w bule”.

2016-09-26 2904 Autor: bas
Betard Sparta przegrywa, brąz dla Falubazu [RELACJA]
0

Żużlowcy Betardu Sparty Wrocław przegrali na wyjeździe z Falubazem Zielona Góra 41:49 i jednocześnie przegrali rywalizację o brązowe medale PGE Ekstraligi.

2016-09-25 2880 Autor: prochu
Ostatni mecz Betard Sparty w tym sezonie [ZAPOWIEDŹ]
0

Betard Sparta jedzie do Zielonej Góry na ostatni mecz w tym sezonie. Stawką tego pojedynku będą brązowe medale PGE Ekstraligi. W lepszej sytuacji są gospodarze niedzielnego widowiska - Falubaz - bowiem przed tygodniem pokonał wrocławian 48:42.

2016-09-25 3103 Autor: prochu