Magdalena Soter powraca po kontuzji
0

Środkowa #VolleyWrocław, Magdalena Soter, po ponad trzymiesięcznej przerwie spowodowanej urazem kręgosłupa wraca do składu meczowego wrocławskiej drużyny. Zawodniczka nabawiła się kontuzji w trakcie treningu przed meczem 5. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet w tym sezonie. W ostatnich dwóch meczach #VolleyWrocław środkowa znalazła się już w meczowej 14-stce.

2020-02-29 1886 Autor: ah
Zadanie wykonane. Szybka wygrana KFC Gwardii w Częstochowie [RELACJA]
0

Siatkarze KFC Gwardii Wrocław pokonując na wyjeździe Exact System Norwid Częstochowa, wykonali ważny krok w kierunku play-offów. Wrocławianie wywieźli spod Jasnej Góry 3 punkty, czym zapewnili sobie awans.

2020-02-29 2511 Autor: ah
Pewniejsi, skuteczniejsi, słowem lepsi. Śląsk nie dał szans Spójni!
0

Podbudowali formę w przerwie i wrócili w świetnym stylu. Koszykarze Śląska Wrocław pewnie pokonali na własnym parkiecie Spójnię Stargard 85:65. Tym samym było to już ich czwarte zwycięstwo z rzędu w Hali Orbita.

2020-02-29 1777 Autor: Bartosz Królikowski
Czas rozstrzygnięć. WKK Wrocław jedzie na finały Mistrzostw Polski U20
0

Decydujący czas w roku dla juniorów starszych. Turniej finałowy mistrzostw Polski w Katowicach kończy przygodę z rozgrywkami młodzieżowymi dla zawodników z roczników 2000 i 2001. Juniorzy WKK jadą do Katowic powalczyć o najwyższy stopień podium w rozgrywkach.

2020-02-29 1695 Autor: ah
Budowa twierdzy Orbita po przerwie. Śląsk zagra z rozpędzoną Spójnią
0

Koszykarski Śląsk w tym sezonie długo miał ogromny problem żeby wygrać w Hali Orbita. Jednak gdy wrocławianie się przełamali, to w trzech ostatnich meczach domowych, nie było na nich mocnych. Teraz po trzytygodniowej przerwie od gry, będą oni chcieli ów serię przedłużyć.

2020-02-29 1774 Autor: Bartosz Królikowski
Ósemka Politechniki Wrocławskiej na meczu #VolleyWrocław
0

Wrocławskie środowisko sportowe staje się coraz bardziej zintegrowane. Na ostatnim meczu fazy zasadniczej #VolleyWrocław w Hali Orbita pojawili się wioślarze z Ósemki Politechniki Wrocławskiej, którzy pojawili się w strefie konkursów.

2020-02-28 1824 Autor: ah
Gorące derby. WKK Wrocław podejmie Górnika Wałbrzych [ZAPOWIEDŹ]
0

To spory sprawdzian dla WKK Wrocław. Nie tylko dlatego, że przyjeżdża niezwykle mocny rywal – Górnik Trans.eu Wałbrzych. Wrocławianie przegrali bowiem dwa ostatnie mecze w WKK Sport Center.

2020-02-28 2395 Autor: ah
Ostatni wyjazd w rundzie zasadniczej. KFC Gwardia zagra z Norwidem [ZAPOWIEDŹ]
0

Do końca fazy zasadniczej KRISPOL 1. ligi pozostały już tylko 3 kolejki. Przed KFC Gwardią Wrocław ostatni pojedynek na wyjeździe. Rywalem wrocławian będzie Exact Systems Norwid Częstochowa.

2020-02-28 2401 Autor: ah
Śląsk wreszcie triumfuje w 2020 roku. Analiza postawy wrocławian w „Podcast Śląsk”
0

Po dwóch remisach w słabym stylu, Śląsk Wrocław wygrał mecz ligowy po raz pierwszy w 2020 roku. Damian Filipowski, Jan Mikoś i Bartosz Królikowski, w 44. odcinku „Podcastu Śląsk” ocenili postawę zawodników Vitezslava Lavicki w meczu z Górnikiem Zabrze, a także przeanalizowali ich szanse w nadchodzących meczach.

2020-02-27 2276 Autor: Bartosz Królikowski
Słowak broni dalej. Matus Putnocky na dłużej w Śląsku!
0

Aby zbudować drużynę, która będzie czymś więcej niż, jak to mówią Anglicy, „one season wonder”, należy przedłużać umowy z jej filarami. Śląsk Wrocław robi właśnie to, gdyż wrocławski klub oficjalnie poinformował o przedłużeniu kontraktu z podstawowym bramkarzem zespołu – Matusem Putnockim.

2020-02-27 2088 Autor: Bartosz Królikowski