Okręg wyborczy nr 1 do Rady Miejskiej Wrocławia
Zasięg: Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie, Gajowice, Grabiszyn-Grabiszynek, Nadodrze, Kleczków
Liczba mandatów: 6
Liczba wyborców: 79 220
Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1 POMIAN Paweł Marek
2 FEDYK Katarzyna Beata
3 SOBUŃKO Andrzej
4 CIECHOWICZ Agnieszka Bożena
5 TABISZ Jacek
6 MAZURKIEWICZ Aleksandra Agnieszka
7 REISIGOVÁ-KIELAWSKA Hana
Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1 SUTRYK Jacek Zbigniew
2 GWADERA-URLEP Agata Izabela
3 PUZIO Andrzej
4 JĘDRACHOWICZ Mateusz Paweł
5 WÓJCIK Igor Marcin
6 WYSZKOWSKI Łukasz
7 MAZUR Agata Genowefa
8 NIEZGODZKA Jolanta Magdalena
Lista nr 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1 JARZĄBEK Zbigniew Antoni
2 MITŁASZEWSKA Joanna Krystyna
3 STATKIEWICZ Mikołaj Kazimierz
4 BOGUCKI Marcin
5 BYLICA Jacek Krzysztof
6 BIELECKA Halina Maria
7 DUMNICKA Jolanta Dorota
8 ZAJST Andrzej Mirosław
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 CHUDZIK Janusz
2 KELLNER Małgorzata Stanisława
3 MROZOWSKA Urszula Beata
4 DOBRZAŃSKA-BUCZEK Barbara Maria
5 MIKOŁAJCZYK Justyna
6 KLUBIŃSKA Elżbieta Maria
7 SKOCZYLAS Jerzy Józef
8 PAŁYSA Edward
Lista nr 13 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY RUCH OBYWATELSKI JERZEGO MICHALAKA
1 MICHALAK Jerzy Andrzej
2 DUCHNOWSKA Izabela Maria
3 SEMENIUK-PRZYMĘCKA Sylwia Agnieszka
4 SZYMCZYSZYN Tomasz
5 KAMECKA Joanna Emilia
6 WAWRYNIUK Agata
7 LORKOWSKI Paweł Jerzy
8 SUBZDA Małgorzata
Lista nr 14 - KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNY WROCŁAW
1 MATOLICZ Krzysztof Klemens
2 KUŚ Anna Małgorzata
3 JUNGIEWICZ Bartosz Leszek
4 BANOT Elżbieta Iwona
5 ANDREJEWICZ Władysław
6 PANCEWICZ Teresa Maria
7 NOCULA-RYDZ Patrycja Anna
8 LUPOMĚSKÝ Jan Rafael
Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY JESTEŚMY STĄD
1 BIENIAS Anna Agnieszka
2 KONDRACKA Karolina Marta
3 MERTA Małgorzata Lidia
4 SOMPOLIŃSKI Andrzej Sebastian
5 SOMPOLIŃSKA Marta Elżbieta
6 LASKOWSKI Michał Mieszko
7 KLAKOČAR Agata Ludwika
8 JACHIMOWICZ Adam Stanisław
Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA BOGUSŁAWSKIEGO
1 DROGOSZ Bartłomiej
2 SZURMAK Anna
3 CHODOR Piotr Tadeusz
4 PADEREWSKI Stanisław Jan
5 KWAPISZ Renata Lucyna
6 PIECHOTA Janusz Andrzej
7 ORZECHOWSKA Krystyna
8 DROGOSZ Edyta Agnieszka
Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1 CHWAŚCIK Arkadiusz
2 BUKAŁA Urszula Ewa
3 KULA Henryk
4 SZYCHOWIAK Justyna Agnieszka
5 BOŻYCKA Irena
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA - SOJUSZ DLA WROCŁAWIA
1 KŁOSOWSKI Dominik
2 SKOCZYLAS Jerzy Władysław
3 NOWAK Magdalena Agata
4 DALESZYŃSKA Anna Krystyna
5 KRASIŃSKA Agna Magdalena
6 WÓJCIK Małgorzata
7 WŁODARCZYK Iwona Elżbieta
8 CHMIELEWSKI Jan Roman
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAW DLA WSZYSTKICH
1 BROWARNY Wojciech Jan
2 BIELECKA-GOŁKA Halina
3 SZNAJDER Michał
4 BORATYN Katarzyna Elżbieta
5 STĘPIEŃ Artur
6 SZUMIELEWICZ Marta
7 NIEMIEC Jan Mateusz
8 TUŁA Magdalena