Okręg wyborczy nr 4 do Rady Miejskiej Wrocławia
Zasięg: Przedmieście Oławskie, Księże, Brochów, Bieńkowice, Jagodno, Wojszyce, Ołtaszyn, Krzyki-Partynice, Klecina, Oporów
Liczba mandatów: 5
Liczba wyborców: 66 808
Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1 ROKICKA Julia Agata
2 LUTY Jerzy
3 TERPIŁOWSKA Irena Róża
4 OŚMIAŁOWSKI Wojciech Marcin
5 URYN Jacek Józef
6 KRZYŻAK Edward Jerzy
7 FURTAK-POBROTYN Joanna Marta
Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1 LORENC Sebastian Łukasz
2 GALANT Dorota Magdalena
3 MŁYŃCZAK Michał Mateusz
4 SKUŁA Edyta
5 PRZYJEMSKA-ŚPIEWAK Anna Maria
6 GRUCA Przemysław Witold
7 DZIERNIEJKO Stanisław Franciszek
Lista nr 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1 STUDNIARCZYK Witold Jan
2 ZGLIŃSKA Magdalena Aldona
3 GONCIARZ Sebastian Jan
4 KUCIAPIŃSKI Jarosław
5 PIOTROWSKA Iwona
6 WIŚLICKI Przemysław Grzegorz
7 STUDNIARCZYK Irena Zuzanna
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KILIJANEK Andrzej
2 WOJTASIK Anita Maria
3 ŚWIDERSKI Wojciech Zbigniew
4 KROWIŃSKI Waldemar Sławomir
5 STOPA Urszula Maria
6 SEMANISZYN Wilhelm
7 DUTKA Aleksandra
Lista nr 13 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY RUCH OBYWATELSKI JERZEGO MICHALAKA
1 KUBIT Agnieszka
2 SYSŁO Tomasz Jakub
3 NEHRING Agnieszka
4 WERSOCKA Magdalena Joanna
5 CEDRO Mateusz Jacek
6 CYMBOR Paweł Janusz
7 BOBOWIEC Wiktoria Jadwiga
Lista nr 14 - KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNY WROCŁAW
1 OBARA-KOWALSKA Katarzyna Anna
2 BOCHEN Paweł
3 NIŹNIK Ewelina Anna
4 CIECHANOWSKI-MIREK Patryk
5 HAŁACZKIEWICZ Katarzyna Iwona
6 GRANOWICZ Marek Wojciech
7 BURNECKA Małgorzata Dominika
Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY JESTEŚMY STĄD
1 PACHOLSKA Agata Jadwiga
2 SOKOLIK Mateusz Kamil
3 OLEARCZUK Maciej Radosław
4 PIETRUSZCZAK-GRZESIEK Anna Maria
5 CINGLEWICZ Aneta Bożena
6 GODNIEWICZ Adrian Damian
Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA BOGUSŁAWSKIEGO
1 LISZKA Regina Maria
2 KRAWCZYK Mirosław Piotr
3 KURIATA Joanna Teresa
4 KRUCIŃSKI Adam Jakub
5 LESZCZYŃSKA Klaudia Małgorzata
6 ZYBAŁA Iwona Małgorzata
7 SIECZKA Kuba Tomasz
Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1 RZĄDKOWSKI Marek Rajmund
2 TERKIEWICZ Marta Maria
3 ILNICKA Jadwiga Stanisława
4 BARAŃSKI Tomasz
5 SZIR Arkadiusz Janusz
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA - SOJUSZ DLA WROCŁAWIA
1 CIĄŻYŃSKI Bartłomiej Zygmunt
2 OSSOWSKI Jacek Antoni
3 SZOCIŃSKA-KLEIN Marzena
4 LEWANDOWSKA Alicja Mariola
5 BINKOWSKA Dobrosława Olga
6 SZŁAPKA Krzysztof Zbigniew
7 SZCZERBA Krzysztof Paweł
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAW DLA WSZYSTKICH
1 STOŻEK Marta Magdalena
2 OLSZEWSKI Łukasz Jerzy
3 KŁODNICKA Dorota Anna
4 DĄBROWSKI Robert Mikołaj
5 MOSINGIEWICZ Aleksander Tymoteusz
6 KOLUS Emilia Cecylia