zamknij

Galeria

Krajobraz po sobotniej nocy na Wyspie Słodowej [ZDJĘCIA]

W sobotę we Wrocławiu było bardzo ciepło i sporo osób bawiło się w plenerze, w tym na Wyspie Słodowej. Po sobotniej nocy zostało na niej dużo śmieci, w tym pustych butelek po alkoholu.Zbierający puszki mężczyzna powiedział nam, że za śmieci zebrane na Wyspie Słodowej dostaje od 150 do 200 złotych, a czasem zdarza mu się tam nawet znaleźć telefon. W naszej sondzie miejskiej zapytaliśmy wrocławian, czy picie na Wyspie Słodowej powinno być legalne.

2018-04-08 Autor: Magda Pasiewicz, mh

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~mdj11 2018-04-08 12:26:11

    Witam. Za ten stan należy"podziękować" Panu Prezydentowi Wrocławia, który onegdaj zaprosił młodzież na ten teren. I mamy tego skutki. Teraz nie będzie łatwo wyegzekwować tam jakiekolwiek porządki. Władze miasta boją się, że tamta młodzież "wyjdzie" na ulice skutecznie walcząc o "swoje przywileje". Takie są to skutki.
    Dobrze się staje, że obecny Prezydent nie będzie kandydował w najbliższych wyborach. Trzeba "wyplenić" obecny układ.

    7 22

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy uważasz, że torowisko tramwaje powinno być wydzielone na całej długości Grabiszyńskiej?
Oddanych głosów: 403