Forza pokonuje Śląsk w drugoligowych derbach Wrocławia

Szczypiorniści Forzy Wrocław pewnie pokonali Śląsk Wrocław Handball Team 31:22 w spotkaniu 20. koleki II ligi piłki ręcznej. To drugie zwycięstwo Forzy we wrocławskich derbach w tym sezonie.

Zobacz
2018-03-12 3250 Autor: Jędrzej Dąbrowski
Ślęza Wrocław pewnie wygrywa z Pszczółką Lublin

Koszykarki Ślęzy Wrocław pokonały na wyjeździe Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin 65:52 i tym samym zapewniły sobie co najmniej piąte miejsce w tabeli przed play-offami Energa Basket Ligi Kobiet.

Zobacz
2018-03-12 2662 Autor: Paweł Kucharski
Tu ma powstać hala lekkoatletyczna we Wrocławiu

W ubiegłym roku podpisano list intencyjny w sprawie budowy hali na terenie Akademii Wychowania Fizycznego, ale perspektywa realizacji tej inwestycji była jeszcze odległa. Po ostatnim sukcesie polskich lekkoatletów premier Mateusz Morawiecki zapowiedział, że na poprawę lekkoatletycznej infrastruktury przekaże 300 mln zł. Czy to przyspieszy powstanie hali we Wrocławiu? Na razie wiadomo, że ma być zlokalizowana w miejscu boiska treningowego, między kortami tenisowymi i strzelnicą.

Zobacz
2018-03-09 3130 Autor: daf
3. Bieg dla Hospicjów na Stadionie Olimpijskim

Sezon biegowy we Wrocławiu został uroczyście zainaugurowany! Na terenie kompleksu Stadionu Olimpijskiego odbył się 3. Bieg dla Hospicjów, a jednocześnie zainaugurowano 10. edycję programu I Ty możesz zostać maratończykiem. W zawodach wzięło udział niemal tysiąc osób.

Zobacz
2018-03-05 3635 Autor: Magda Pasiewicz
Ślęza Wrocław bez problemów pokonuje AZS Poznań

Koszykarki Ślęzy odniosły kolejne zwycięstwo w Energa Basket Lidze Kobiet. Wrocławianki pokonały na wyjeździe Enea AZS Poznań 81:68, posiadając kontrolę nad wynikiem od pierwszej do ostatniej minuty.

Zobacz
2018-03-04 3075 Autor: Paweł Kucharski
Tropem Wilczym - bieg pamięci Żołnierzy Wyklętych [ZDJĘCIA]

W niedzielę na Stadionie Olimpijskim odbyła się kolejna edycja biegu Tropem Wilczym - pamięci Żołnierzy Wyklętych. Uczestnicy pokonali dziesięć kilometrów ulicami Zalesia.

Zobacz
2018-03-04 4404 Autor: Magda Pasiewicz
Bezbramkowy remis Śląska Wrocław z Sandecją Nowy Sącz

To nie było porywające widowisko. Mnóstwo żółtych kartek i boiskowej walki, a to o wiele mniej sytuacji bramkowych i żadnych goli. Śląsk Wrocław podtrzymuje swoją wiosenną niemoc i wciąż czeka na pierwsze zwycięstwo w tym roku. Tym razem podopieczni Tadeusza Pawłowskiego zremisowali 0:0 z Sandecją Nowy Sącz.

Zobacz
2018-03-04 3637 Autor: Magda Pasiewicz
Koszykarki Ślęzy pokonały Zagłębie Sosnowiec

Koszykarki Ślęzy Wrocław pewnie wygrały z JAS FBG Zagłębiem Sosnowiec 88:71 w rozegranym awansem meczu 24. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet. Trener Arkadiusz Rusin dał szansę niemal wszystkim zawodniczkom, a te odwdzięczyły się dobrą grą. Najskuteczniejszą zawodniczką mistrzyń Polski była Tijana Ajduković, która zakończyła środowy pojedynek z 22 "oczkami" na koncie.

Zobacz
2018-03-01 3139 Autor: Paweł Kucharski
Ślęza Wrocław po emocjonującym meczu wygrywa z Basketem 90 Gdynia

Niezwykle ważne zwycięstwo odniosły koszykarki Ślęzy Wrocław w 20. kolejce Energa Basket Ligi Kobiet. Mistrzynie Polski pokonały przed własną publicznością Basket 90 Gdynia 87:83.

Zobacz
2018-02-26 4165 Autor: Paweł Kucharski
Piłkarze Śląska zdobywają pierwszy punkt w tym roku [DUŻO ZDJĘĆ]

Piłkarze Śląska Wrocław zremisowali na własnym stadionie z Górnikiem Zabrze 1:1 w spotkaniu 24. kolejki piłkarskiej Lotto Ekstraklasy. Pierwszego gola w spotkaniu już w siódmej minucie strzelił Marcin Koj, a wynik wyrównał w 66. minucie Arkadiusz Piech. Bohaterem spotkania był jednak golkiper WKS-u Jakub Słowik, który w końcówce obronił rzut karny.