W niedzielę w parku Juliusza Słowackiego, w bezpośrednim sąsiedztwie Panoramy Racławickiej, odbyła się pierwsze tegoroczne zajęcia Jogi w Parku. Na pierwszym treningu pojawiło się kilkadziesiąt osób, które wykonywały kolejne ćwiczenia pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Zobacz
2018-07-01 2675 Autor: Magda Pasiewicz
Meta wrocławskiego półmaratonu na Stadionie Olimpijskim

Ponad dziesięć tysięcy biegaczy ukończyło szóstą edycję PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu. Jak uczestnicy, którzy pokonali dystans nieco ponad 21 kilometrów, cieszyli się na mecie?

Zobacz
2018-06-17 7687 Autor: Paweł Prochowski
Tysiące biegaczy na ulicach miasta. 6. PKO Nocny Wrocław Półmaraton (cz.2)

Mengistu Zelalem z Etiopii i Agnieszka Gortel-Maciuk wygrali szóstą edycję PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu. Etiopczyk pokonał 21 kilometrów i 97,5 metra w czasie 1:03:55, natomiast Polska na mecie zameldowała się godzinę, 14 minut i 49 sekund po starcie. Była to rekordowa odsłona wrocławskiego biegu, bo tym razem na starcie stanęło 10832 biegaczy.

Zobacz
2018-06-17 7933 Autor: Magda Pasiewicz
Tysiące biegaczy na ulicach Wrocławia. Nocny półmaraton w stolicy Dolnego Śląska

Zobacz
2018-06-17 8960 Autor: Paweł Prochowski
Wrocław przygotowuje się do półmaratonu. Pierwsi biegacze już na Olimpijskim

W sobotę o godzinie 22 dwanaście tysięcy biegaczy wystartuje w 6. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonie. Pierwsi uczestnicy wrocławskiej "połówki" w naszym mieście pojawili się już w piątek.

Zobacz
2018-06-16 3371 Autor: Paweł Prochowski
Wrocławska strefa kibica na mistrzostwa świata przy Hali Stulecia

Za nami pierwszy mecz mistrzostw świata w piłce nożnej. Wrocławianie mogli oglądać to spotkanie w strefie kibica przy Hali Stulecia, gdzie choć nie zgromadziły się tłumy, można było wyczuć atmosferę wielkiego piłkarskiego święta.

Zobacz
2018-06-15 2726 Autor: Magda Pasiewicz
Crystal Cup dla Sztorma, tłumy na Partynickim Torze Wyścigów Konnych

Najbardziej oczekiwany dzień sezonu wyścigowego 2018 roku na Partynicach ponownie przyciągnął tłumy wielbicieli wyścigów konnych i wyścigowej elegancji. Trybuny partynickiego toru szczelnie wypełniły się publicznością dopingującą zmagania jeźdźców, jak i podziwiającą musztrę oraz szarżę ułańską.

Zobacz
2018-06-10 3872 Autor: Magda Pasiewicz
Gala 25-lecia WTS-u Wrocław

30 maja we wrocławskim hotelu Haston odbyła się gala podsumowująca 25-lecie działalności WTS-u Wrocław. Na imprezie spotkały się żużlowe pokolenia - obecna drużyna Betard Sparty i zawodnicy, którzy zdobywali mistrzostwo Polski w żółto-czerwonych barwach w latach 1993, 1994, 1995 i 2006.

Zobacz
2018-06-02 3964 Autor: Łukasz Bubella
Betard Sparta rozgromiła MrGarden GKM Grudziądz

Betard Sparta Wrocław rozgromiła MrGarden GKM Grudziądz 61:29 w spotkaniu 7. kolejki PGE Ekstraligi. Niespodzianki nie było, ale po stronie GKM-u można było spodziewać się nieco więcej walki. Betard Sparta Wrocław rozstrzygnęła niedzielne spotkanie właściwie po 5. gonitwie, bo właśnie wtedy prowadziła już różnicą 20 (!) punktów. Wszyscy zawodnicy WTS-u pokazali się z dobrej strony, natomiast wśrod gości najskuteczniejszym zawodnikiem był Artiom Łaguta.

Zobacz
2018-05-28 4574 Autor: Paweł Prochowski
Bitwa na taniec w Magnolia Park

Kilkuset uczestników, fantastyczna muzyka i emocjonujące pojedynki przed nowymi jurorami. Magnolia Park stała się najbardziej roztańczonym miejscem w naszym mieście. 10. edycja Bitwy na Taniec wyłoni najlepszych tancerzy w kategorii street dance i hip hop.