Galeria

We Wrocławiu powstanie Odrarium. Tak ma wyglądać

Rzekę mają ilustrować zbiorniki wodne, w których będzie można obserwować organizmy występujące na różnych jej odcinkach. Pomiędzy nimi powstanie pasaż - ścieżka edukacyjna mówiąca m.in. o historii Odry i jej wykorzystywaniu na przestrzeni dziejów, aspektach środowiskowych i skażeniach, a nawet o tym, jak działają filtry do oczyszczania wody. Cała ekspozycja zostanie przykryta wolierą, która umożliwi swobodny lot różnym gatunkom ptaków. Rozpoczęcie inwestycji na terenie wrocławskiego ZOO pod koniec września tego roku.
Autor: mat. ZOO Wrocław/wiz. CREOPROJECT 2013-04-30
Oceń publikację: + 1 + 23 - 1 - 2

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (3):
 • ~zed 2013-04-30
  15:36:58

  2 0

  Czy woda w Odrarium bedzie z Odry? Czyli też taka brudna śmierdząca i smakowita???

 • ~Piotrek 2013-05-06
  22:10:10

  3 0

  Jestem bardzo dumny z nowego dyrektora Wrocławskiego ZOO oraz z jego decyzji przekształcenia ZOO w spółkę, jako pierwszego ogrodu zoologicznego w Polsce. Głównie z powodu dwóch aspektów: wniesienia świeżości i innowacyjności w zarządzanie obiektem, oraz wyniesienia z piwnicy misia Mago.

 • ~zed 2013-05-09
  09:03:12

  2 0

  A ja chylę czoła przed dziadkami Gucwińskimi, którzy rozsławili ZOO w całym kraju i po mimo komuny i braku środków finansowych uczynili z ZOO Wrocławskiego markę rozpoznawaną w całym kraju. A to co zrobił z Gucwińskimi Dutkiewicz nie mieści się w obyczajowości ludzi!

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Zaszczepisz się czwartą dawką szczepionki na COVID?
Oddanych głosów: 433