zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwroclaw.com daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~1988 2019-07-19 08:40:14

  Szkoda, że strzały były jedynie ostrzegawcze

 • ~Ronald Osych 2019-07-19 00:15:50

  Czy naprawdę takie trudne jest zaprojektowanie i wykonanie tzw. ślimaka? Czyli bezkolizyjnego skrzyżowania wielopoziomowego. Po co te głupie ronda?

 • ~CodeSculptor 2019-07-18 20:13:41

  Tak, znowu 100% przyczyny to nadmierna prędkość. Fakt, gdyby wynosiła zero, a kierowca zasnął przy flaszce, to wypadku by nie było. Ale chyba nie do końca o to chodzi.

  I takie artykuły wychowują pokolenia lemingów, zakutych łbów, którzy później uważają, że jeśli jadą zgodnie z ograniczeniem prędkości i innym oznakowaniem, to mogą założyć klapki na oczy i są zwolnieni z obowiązku zachowania zasady ograniczonego zaufania, myślenia przyczynowo-skutkowego jak i ogólnie pojętej kultury drogowej. Przekonani o słuszności przepisów i wyższości swojej nad piratami drogowymi nie potrafią wpuścić busa blokującego cały pas na lewoskręcie czy zwolnić lub się zatrzymać, żeby wpuścić na drogę kogoś mającego trudność z wycofaniem z miejsca parkingowego. Nie piszę tego na ślepo, tylko już z takimi ludźmi miałem do czynienia i miałem dużo czasu na upewnienie się, że powyższa obserwacja jest wobec nich trafna.

 • ~Adrian Łobodziński 2019-07-18 17:39:52

  Obecnie Bema Cafe już nie ma na Solnym.

 • ~Ronald Osych 2019-07-18 15:10:56

  W Dreźnie jakoś sobie poradzili. Wjeżdżamy do samego centrum, a tam, w środku jednego z budynków ogromny, wielopoziomowy parking. Wyjście z niego jest na jeden z centralnych deptaków. Za cały dzień parkowania zapłaciłem w przeliczeniu jakieś 24 zł. Wszędzie blisko a tramwaj tuż za rogiem. Co do developerów, to ci najchętniej budowaliby betonowe bunkry o przekroju kopca termitów bez jakiejkolwiek infrastruktury. Gdzie są klomby, place zabaw, parkingi?

 • ~Bartłomiej Kuras 2019-07-18 09:07:08

  "Przyczyną dachowania była nadmierna prędkość" - i co jeszcze? Droga prosta, do najbliższego skrzyżowania w obie strony kawałek, żywopłot z obu stron tam jadąc 300km/h nie będzie dachowania (chyba że opona komuś akurat pęknie, ale to auto miało opony całe). Nie bronię tu bezmyślnego przekraczania prędkości, ale nie piszmy bzdur że była to przyczyna wypadku. Kierowca po pijaku zrobił jakąś totalną głupotę, może mu test łosia nie wyszedł, a może dostał odcięcia i ta głupota była była przyczyną - fajnie byłoby się dowiedzieć co to było bo było by to zdecydowanie bardziej pouczające niż "pijany kierowca jechał szybko i miał wypadek".

 • ~Reni 2019-07-18 08:50:44

  Jakoś nie jestem przekonana do takich firm. Dziwnie bym się czuła jakby ktoś obcy miał sprzątać u mnie w domu. Wystarczy mi moja roomba, którą włączam przez smartfona. Wszystko dokładnie odkurza pod moją nieobecność. A zresztą radzę już sobie sama.

 • ~alagg 2019-07-17 18:42:19

  Ja w A2 Mobile wzięłam od razu pakiet no limit za 19,95 za 31 dni. Mam mega tanio, prędkość łącza jest super, a w dodatku mam darmowy transfer na social media i darmowe wifi-calling :D Opcja za dychę też spoko, ale nie jeśli ktoś korzysta z SM

 • ~mdj11 2019-07-17 17:50:26

  Witam.
  Do autora tekstu. Napisano: " ... podchodzi od kształtu dawnych murów miejskich i fortyfikacji, znajdujących się w tym rejonie. " Pragnę poinformować, że na tym terenie znajdowały się (czas przeszły) a nie "znajdujących się" (czas teraźniejszy).

 • ~Adam Zawadzki 2019-07-16 17:35:04

  Owa dziura, znany jeden z nurtów sztuk nowoczesnych. Dziura podwyższa chęć i długość życia, a najważniejsze ujawnia duszę człowieczą. Ta dziura która ma powstać, dobrze, niech będzie więcej takich "dziur". Jako mój pomysł pierwszy Muzeum na Strzegomskim, później Panorama Racławicka, Hala Stulecia, Urząd Wojewódzki, no i nie zapomnijmy o Sky Tower. Wrocław-miasto dziur.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy we Wrocławiu jest miejsce na LGBT Festival?
Oddanych głosów: 144