zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwroclaw.com daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Marysia Janik 2020-10-16 08:56:25

  Na Empik Bilety jest informacja o kilku koncertach. We Wrocławiu mają być w listopadzie. Jedziemy sporą grupą. Koncert z ubiegłego roku to była jakaś totalna petarda - byliśmy pod ogromnym wrażeniem i liczymy, że w tym roku to powtórzą!

 • ~Krasnal Adamu 2020-10-15 10:57:09

  Oczywiście koncerty najlepiej się ogląda na miejscu, a nie przez internet, ale podejście, że "'formuła koncertów online już dawno się wyczerpała', więc wracamy do tradycyjnych koncertów", to przykład tego, że przemysł muzyczny nie ma na siebie w obecnej sytuacji pomysłu. Te wszystkie obostrzenia powinny być silnym impulsem do rozwoju w nowym kierunku. Zamiast tego większość osób z branży idzie na przeczekanie. Potrafią tylko przekładać koncerty, choćby po kilka razy, i próbować sprzedać przez internet, co tylko się da. To tak ogólnie, bo przecież nie oczekuję organizatorów niszowego festiwalu rewolucji na światową skalę. Widzę w programie festiwalu muzyków znanych m.in. z Hang Em High i Sneaky Jesus - i to już jest plus.

 • ~Marysia Janik 2020-10-14 08:57:06

  Patrzcie tutaj - empikbilety.pl/wydarzenie/nocny-kochanek-trasa-powitalna-dabrowa-gornicza/pazdziernik-2020 W Dąbrowie, w sumie to już nie długo. Ktoś z Was się wybiera? A jeśli tak, to kiedy? Bo planowanych terminów jest więcej. Będziecie?

 • ~Krasnal Adamu 2020-10-09 10:15:46

  O, poprawiony artykuł wygląda lepiej ;)

 • ~Krasnal Adamu 2020-10-09 10:05:45

  Całodobowy, przez tramwaje? To oni tam mają też nocne tramwaje?

 • ~Breslau_Mock 2020-10-09 09:01:53

  Ale ta Pani ze zdjęcia ma ponętne oczy

 • ~keiler 2020-10-08 09:14:03

  Osobiście uważam, iż wielką jest szkodą, że nie można takiego dziadostwa usypiać i rozdawać na części. Żeby nie było.. po szybkim, ale jednak procesie.

 • ~Krasnal Adamu 2020-10-07 12:27:49

  To w końcu udało się Rurę po 1992 roku reaktywować czy tylko bezskutecznie próbowano? Bo jestem przekonany, że w latach 2000-2010 kilka razy w niej byłem - na Łaziennej, jazzowy klub na parterze i w piwnicy. Jak powiedzieli - nie działa od kilkunastu lat, a nie od 28. / Nazwiska inicjatorów znajome, więc chyba mogę im ufać, że chcą powrotu legendy, a nie na legendzie żerować. Tylko okres jest ryzykowny.

 • ~Rafał Schopher 2020-10-06 11:44:14

  Kiedy w końcu zarządca drogi zmądrzeje i nad przejściem dla pieszych przy zjeździe do Blizanowic zostanie zamontowane oświetlenie? Po zmroku pieszy jest całkowicie niewidoczny, zaś kierowca jadący w kierunku Kamieńca jest oślepiany przez auta jadące w kierunku przeciwnym ponieważ jest to luk drogi.
  Podobną impotencją umysłową, tyle że wcześniejszą wykazał się zarządca drogi w Kamieńcu Wrocławskim przy wyjeździe w kierunku Gajkowa: przejście dla pieszych zlokalizowano również na łuku drogi, tyle że za ciągiem lamp ulicznych, w ciemności.
  W pierwszym przypadku są już ofiary śmiertelne (po otwarciu drogi na forach zwracałem uwagę, że to tylko kwestia czasu) i do dziś nie podjęto żadnych działań. Kwestia czasu, że zginą tam następni piesi. Cud, że nie ma ofiar w Kamieńcu.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy władze Wrocławia mądrze wydają gminne pieniądze?
Oddanych głosów: 60