zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwroclaw.com daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Paweł Sabat 2021-03-03 23:48:58

  taaaak xd 218 banów. Jak ja bana dostałem za kulturalne pytanie, dlaczego miasto zajmuje się skwerkami i nabrzeżami zamiast infrastrukturą, bo jest po uszy zadłużone, a jak się ma długi, to się kupuje żarcie i płaci rachunki, a nie idzie na piwo do knajpy. Już widzę te 218 banów. Chyba dziennie w momencie, gdy zasypał miasto śnieg xd

 • ~wprxceo1265 2021-03-03 22:59:49

  Na pytanie: "Czy Jacek Sutryk jest „prezydentem wszystkich wrocławian”? - prawie 69% mieszkańców Wrocławia odpowiedziało NIE!
  Zaś na pytanie: "CZY JACEK SUTRYK BYŁBY DOBRYM PREZYDENTEM RP?" prawie 62% Wrocławianek i Wrocławianów odpowiedziało: NIE!

 • ~Marek Sk 2021-03-03 21:11:28

  Krótko i na temat Sutryk musi odejść!!!

 • ~Andrzej Bernat 2021-03-03 21:07:50

  Prezydent Miasta jest osobą publiczną i podlega ocenie każdego. Blokowanie konta do krytyki jego działań jest pozbawianiem obywatela do wolności słowa. Nie chce by go krytykowano, niech zrezygnuje z mandatu ! Tłumaczenie jego urzędników o procederze blokowania wypowiedzi zasługuje na najwyższą krytykę. Jest mało logiczne, naiwne i prostackie. Jakie punkty Regulaminu są naruszane? Kto to interpretuje? Pan Franek do spółki z panią Krysią?! Standardy ? A jakie? Gdzie to jest zawarte, kto to ocenia? Jak obywatel ma się do tego odnieść? To jest tak jak z prezydentem Trumpem, Facebook odciął go od sieci bo tak zdecydował jednoosobowo jakiś typ, który zasłaniał się nie standardami jak to jest u Prezydenta Sutryka ale algorytmami. Czy mieszkańcy idiotami są a jedynym sprawiedliwym nadgorliwy jest moderator? Podejście do tematu przez P. Sutryka, jest w najwyższym stopniu naganne jeśli nie, karygodne.

 • ~wprxceo1265 2021-03-03 20:49:39

  Najciekawsza w deklaracji pani Lempart była uwaga, że około 20 procent „aktywistek”, to konfidentki! Wprawdzie pani Marta nie sprecyzowała, kto te konfidentki zmobilizował do aktywności w „rewolucji macic”, ale z ukierunkowania ich agresji na kościoły i obóz „dojnej zmiany” należy się domyślać, że kryje się za tym 'ręka niemiecka'. Jeśli tedy szacunki pani Marty są trafne, to by oznaczało, że BND na Dolnym Śląsku [tzw. układ dolnosląski] ma u nas niezwykle rozbudowaną agenturę i to nie tylko wśród obrzezanych na demokrację ubeków, nie tylko wśród niezawisłych sędziów - ale i postępowych kobiet.

 • ~wprxceo1265 2021-03-03 20:27:22

  Jak 'elyty' kolonialnego USraelsko-pruskiego kondominium między Odrą a Boogiem kornie służą Rasie Panów?
  Np. (p)rezydent Adrian Chanukowycz (...) nakazał panu ministrowi ze swojej Kancelarii zająć nieubłagane stanowisko. Pan minister Wojciech Kolarski stwierdził tedy, że dyrektorem IPN może być wyłącznie osoba „o nieposzlakowanej opinii”. Ciekawe skąd w naszym nieszczęśliwym kraju wziąć takie osoby [przecież nie z grona T(era)Q(u...a)M(y)='Sprzedajnej Zmiany"!], skoro nawet Kukuniek ma w swojej opinii tak zwane „wstydliwe zakątki”? Poza tym – jakie Kancelaria Prezydenta stosuje kryteria przy ocenie opinii? Albowiem Obóz Narodowo-Radykalny od 2012 r. działa w Polsce oficjalnie, zarejestrowany jako stowarzyszenie. Czy przynależność do uznanego prawnie stowarzyszenia może być uznawana jako obciążenie, uniemożliwiające zajmowanie stanowisk państwowych, czy samorządowych? Byłoby to sprzeczne z konstytucyjną zasadą równości obywateli wobec prawa! Pan prezydent Andrzej Duda, jako doktor praw, nie może przecież takich rzeczy nie wiedzieć (...) W takim razie, dlaczego wydaje ministrowi swojej Kancelarii takie faszystowskie rozkazy? Czy z własnej inicjatywy, czy ktoś mu to (...) surowo przykazał? Tymczasem 39-letni Greniuch twierdzi, że „hajlował” w „młodości”, z czego zresztą się kaja, moim zdaniem – zupełnie niepotrzebnie – bo wymowni Francuzi słusznie zauważają, że qui s’excuse, s’accuse ['kto przeprasza, ten (poniekąd) się przyznaje/oskarża] – a cóż właściwie takiego strasznego zrobił? Czy w Polsce obowiązuje prawo regulujące, jakich gestów nie można wykonywać, a jakie można? Nic mi o tym nie wiadomo, ale nawet gdyby było, byłoby ono faszystowskie, podobnie jak przepisy RODO, więc w imię słusznej walki z faszyzmem można byłoby je lekceważyć w ramach modnego ostatnio „obywatelskiego nieposłuszeństwa”. Tymczasem stanowisko zajęte (...) przez pana prezydenta Anżeja Judę (...) prowadzi do oddania polityki kadrowej w Polsce w ręce 7ydów, więc jest bardzo poważnym wykroczeniem przeciwko suwerenności państwowej, co do której już dwa razy przysięgał on, że będzie jej „niezłomnie strzegł”. Mam nadzieję (chociaż niewielką), że (d)uPADły preŻYDent (...) się opamięta i nie bedzie popierał żadnych praktyk faszystowskich, ani też nie będzie podejmował prób amputowania Polsce kolejnego fragmentu (z resztek) suwerenności.

 • ~wprxceo1265 2021-03-03 19:32:10

  Do ~Dariusz Niszewski:
  Jak Rasa Panów w ramach transhumanizmu NWO 'zostawi' 0,5 miliarda [do obsługi] - to może się okazać, że jednak - i to szybko - WYMIERA!

 • ~wprxceo1265 2021-03-03 19:28:39

  W Toruniu właściciele restauracji „Byczy burger” ostrzegli, że nie będą obsługiwać policjantów i ich rodzin. Na drzwiach restauracji znalazł się plakat, na którym widzimy przekreślonego policjanta oraz informację, że jest to odpowiedź na „bicie i gazowanie ludzi; nękanie przedsiębiorców i kultywowanie tradycji ZOMO”. Aksjologicznie – ma rację!

 • ~Robert Wojakowski 2021-03-03 19:18:29

  https://bip.um.wroc.pl/informacja-publiczna/38039/dot-udostepnienia-informacji-na-temat-profili-prezydenta-wroclawia-prowadzonych-na-facebook-u-i-innych-portalach-wniosek-226-2019

  No to ktoś tu kłamie o profilach JS

 • ~wprxceo1265 2021-03-03 18:37:47

  Tak nas ubogacili Niemcy! Słowianie zamieszkiwali tereny niemal po rzekę Ren. W średniowieczu granica przebiegała już w okolicach Łaby. Kiedy odzyskamy słowiańskie dziedzictwo?

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy epidemia i lockdown to dobry moment na otwarcie nowej restauracji?
Oddanych głosów: 83