zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwroclaw.com daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~~~Zet 2020-03-25 19:14:19

  Premier Matthias Muravetsky robi (chyba?) wszystko, żeby dorżnąć gospodarkę. Nowe wymogi są nie do upilnowania przez 100 tys. policjantów (trochę kasy za grzywny jednak zgarną!) i drugie tyle wojska - ale panikę powiększą.
  Pytanie: Czy rząd robi przygotowanie pod stan wyjątkowy? (tak w okolicy maja?)

 • ~~~Zet 2020-03-25 18:54:32

  Ameba chociaż tyle wie - ile zje. Oto the best-the best-the best-the best "perła intelektu"!
  Cytuję: "Prawo nie przewiduje możliwości, aby sesja Sejmu odbywała się przez Internet. Dlatego Sejm musi się zebrać i przegłosować możliwość głosowania przez Internet. Głosowanie nad możliwością głosowania przez Internet odbędzie się przez Internet. Nie wiem jak można tego nie rozumieć"!

 • ~~~Zet 2020-03-25 17:57:09

  W POLIN (i na świecie) zakrojona na szeroką skalę spektakl-symulacja: trochę jak słuchowisko Orsona Wellesa - tylko bardziej.
  Tak wyistacza się Nowy Porządek Świata (NWO), gdzie globalna chazaria konkuruje z żółtymi o dominację.

 • ~~~Zet 2020-03-25 17:41:27

  Czy to jest już TO?
  1) Trzecia wojna trwa w najlepsze, lecz jest cicha, a jej plan nie zakłada wykorzystania ostrzału, lecz wprowadzenie globalnej, totalnej dyktatury, broni psychologicznej, która zniewoli ludzkość i doprowadzi do depopulacji.
  2) Czy to Kłameusz Муравьёв-cki[Murawiew] na swoich taśmach obiecywał, że volk za miskę ryżu (w sklepach półki puste - nie ma ryżu...) będzie przy robotach publicznych zasuwał?

 • ~~~Zet 2020-03-25 17:34:39

  Nowe ograniczenia dot. poruszania obowiązują od dziś do 11 kwietnia. W przypadku złamania zakazów będzie groziła kara od mandatu do 5 tys. zł. Oceny godności zachowania z nowymi zasadami dokonywać będzie policja.
  Na razie są kary (za co?)
  Czy i kiedy policjanci zaczną do nas strzelać?!

 • ~~~Zet 2020-03-25 16:31:52

  A jak kiedyś (np. w starożytności, średniowieczu, itd.) funkcjonowali artyści, gdy nie było smartfonów i tabletów oraz haraczy ściąganych z ich użytkowników?

 • ~MiastoSmogu 2020-03-25 11:54:44

  Z tą konieczną pomocą dla "firm i przedsiębiorstw" wiąże się ciekawe zjawisko - jakby posłuchać wszelkich organizacji tzw. pracodawców i przedsiębiorców to generalnie zawsze domagają się jak najmniejszej ingerencji państwa w cokolwiek co ich dotyczy. Najlepiej aby mogli robić co im się podoba, zatrudniać na umowach śmieciowych całą kadrę, płacić jak najmniejsze podatki, etc. Ale raptem od niecałych dwóch tygodni - owszem poważnie - wprowadzono ograniczenia w różnej działalności i już większość z nich twierdzi, że nie będzie mieć środków na daniny publiczne za marzec! Marzec!! Kto w takim razie faktycznie zarabia i gdzie są pieniądze waszych klientów? Jak gospodarujecie środkami, że po 10 dniach nie macie rzekomo płynności? I dlaczego teraz nagle domagacie się interwencji panstwa skoro cały czas przed nią się wzbraniacie? Czyżby znów prywatyzowanie zysków i uspołecznianie strat?

 • ~Kamil Krzyżoś 2020-03-25 11:01:03

  Mania smaku to zdecydowanie najlepsza Pizzeria we Wrocławiu. Ja osobiście najczęściej zamawiam Patata Piccante z pieczonymi ziemniakami. Niebo w gębie.

  Przypadkiem odkryłem ostatnio bardzo podobną pizzerię. Jest to Gruba Focca. Można zamawiać tam też online za pośrednictwem strony internetowej: https://www.grubafocca.pl/restauracja/gruba-focca. JA jadłem pizzę Capri - pycha :)

 • ~~~Zet 2020-03-25 02:08:26

  Polska nie wzięła udziału w przetargu UE na środki ochrony osobistej, w związku z tym ich nie dostanie (tak jak np. Hiszpania i Francja). Może nasi urzędnicy i politycy byli zajęci zbieraniem podpisów dla Jakubiaka.
  Trzeba to zrozumieć.

 • ~~~Zet 2020-03-25 02:04:17

  Nowe ograniczenia dot. poruszania obowiązują od dziś do 11 kwietnia.W przypadku złamania zakazów będzie groziła kara od mandatu do 5 tys. zł. Oceny godności zachowania z nowymi zasadami dokonywać będzie policja.
  Czy i kiedy zaczną do nas strzelać?!

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy więcej zieleni na ul. Kazimierza Wielkiego to dobry pomysł?
Oddanych głosów: 231