zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwroclaw.com daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Eliza 2019-10-07 22:07:19

  Świetna impreza, dzieci zachwycone, barwa dla organizatorów.

 • ~Sylwester Wawer 2019-10-07 12:29:24

  W tym roku projekty do 2 000 000 są bardzo ciekawe wybrałem do zagłosowania 11 projektów ale można oddać tylko jeden głos:/ może by tak dopuścić chociaż 3 do głosowania?:)

 • ~Олександр Маркушин 2019-10-07 00:58:08

  Trochę więcej informacji o dostępnych samochodach we Wroclawiu:
  https://www.trtrj.info/pl/pl-poland-pl/2019/09/22/1380/

 • ~Nowak Jacek 2019-10-06 21:45:06

  Czy wy nie macie na co wydawać pieniędzy !!! Przejście było i jest przy samym centrum handlowym, a wy budujecie 100 m dalej , czyli 100 m dalej do centrum handlowego. Lepiej napiszcie, że jakiś prominent z ratusza miał za daleko na przystanek z bloku naprzeciwko i stąd ta bezsensowna inwestycja. Skandal za Sutryka goni skandal.

 • ~otto 2019-10-06 14:42:09

  I to jest świetna dla pasażerów wiadomość :)

 • ~otto 2019-10-06 14:40:37

  Bardzo sympatyczne wydarzenie, warto też wybrać się z dziećmi.

 • ~Maciej Józefczyk 2019-10-06 12:53:05

  Asia Tłuszcz spokojne opuszczenie środka transportu z pasażerem na gapę ? Piękna teoria. Aż szkoda, że nierealna.

 • ~Lumbago 2019-10-06 11:17:43

  Hooray, hooray, faggots and dykes lead the way!!!
  Nareszcie jakis powod do dumy w Polsce :)

 • ~tomas5 2019-10-06 10:12:41

  PRAWDA O PRAWDZIWYM LOBBY PEDOFILSKIM - koniecznie przeczytaj!
  Jestem seksuologiem, wiem jak wygląda seksualność ludzka. Wczoraj znowu rozmawiałem w swojej pracy z pedofilem i nie mogę dłużej milczeć!

  Fundacja Pro mówi że edukatorzy seksualni rozbudzają seksualność naszych dzieci. Nikt nie może rozbudzić słownie seksualności dziecka. Jeśli ktoś opowiada dziecku np. o budowie organów płciowych to dziecko reaguje co najwyżej śmiechem, nie wzbudzi to jego podniecenia. O gotowości płciowej człowieka decydują hormony i jest to poza naszą kontrolą. Edukacja seksualna daje dzieciom narzędzia do walki z pedofilami, mówi się na tych lekcjach że istnieje coś takiego jak zły dotyk, że nie wolno na to pozwalać dorosłym. Mówi się do kogo mogą się zwrócić w sytuacji gdy ktoś je krzywdzi.
  Co jest celem Fundacji Pro? Aby temat pedofilii stał się w Polsce tematem tabu, aby nie wolno było rozmawiać z młodzieżą o seksualności człowieka. Przeczytajcie ich projekt ustawy. Czyli co ma zrobić krzywdzone dziecko? NIC! Nie ma się do kogo zwrócić, może być krzywdzone latami a jak pedofil się nim znudzi znajdzie sobie nową ofiarę.

  Idźmy dalej, Fundacja Pro jako sprawców wskazuje LGBT, tylko że przeczą temu wszystkie poważne badania naukowe, np. Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne, Polskie Towarzystwo Seksuologiczne http://pts-seksuologia.pl/sites/strona/85/stanowisko-pts-w-sprawie-rozroznienia-dwoch-pojec-homoseksualizm-i-pedofilia. Fundacja powołuje się na pana Camerona ale on już nie jest naukowcem tylko lobbystą, został wyrzucony ze wszystkich stowarzyszeń naukowych. Zreszą wg badań 95% pedofilów to mężczyźni, 3/4 molestowanych dzieci to dziewczynki. Już tu jasno widać że czynów pedofilskich muszą się dopuszczać heteroseksualni mężczyźni.
  Czemu więc Fundacja Pro tak uderza w LGBT? Jest to zasłona dymna mająca odwrócić uwagę od prawdziwych intencji ich mocodawców. Mówią "może i w Kościele były jakieś przypadki pedofilii ale patrzcie tam, tam jest główne zagrożenie". Dziwnym trafem Fundacja Pro zaczęła swoją kampanię pedofilską zaraz po filmie Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu" o pedofilii w polskim Kościele...

  Komu więc zależy na krzywdzeniu naszych dzieci i używaniu ich jak swoje zabawki? Wczoraj miałem kolejny raz zawodową rozmowę z księdzem pedofilem, trafił do mnie z nakazu sądowego. On nie uważa że robi coś złego! W Archidiecezji bostońskiej zostało to dobrze zbadane przez sam Kościół. W raporcie końcowym wyszło, że 10 proc. tamtejszych księży dopuszczało się pedofilii. Byli przez lata kryci i sprawy były wyciszane. Dobrze o tym opowiada film Spotlight. To nie jest teoria spiskowa tylko dobrze udokumentowane badania z którymi Kościół się zgadza. Komu więc najbardziej zależy na tym by nasze dzieci były bezbronne? Kto w dużym stopniu finansuje Fundację Pro? Niestety Kościół.
  Musiałem to napisać, mam znajomych księży, szanuję to co dobrego Kościół robi w Polsce ale nie mogę dłużej milczeć mając wiedzę co się kryje za tą fundacją i co nam grozi. Nie chcę kolejne lata jako seksuolog leczyć skrzywdzone dzieci wiedząc że ich sprawcom nic nie grozi! Wykorzystywanie długi czas pozostawia blizny w psychice na zawsze. Takie dziecko ma na zawsze obniżoną samoocenę, często nie umie współżyć z żoną/mężem - jeśli w ogóle zawrze związek małżeński. Nie pozwólmy na to!

 • ~Lumbago 2019-10-05 19:37:56

  Nie jest dobrze jak prezydent duzego miasta obejmuje patronatem takie bzdety jak homo-parady, ale widac nie ma wazniejszych tematow i kazdy ma takie zainteresowania na jakie zasluguje.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy uważasz, że przy nowych inwestycjach mieszkaniowych powinno powstawać mniej miejsc parkingowych?
Oddanych głosów: 309