zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwroclaw.com daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Edyward 2019-08-01 18:55:28

  pan Przemek chciał wcisnąć swoją słynną mentalną lepę ale tym razem się nie udało jak widać było na zdjęciach.

 • ~andrik 2019-08-01 18:19:22

  Czy otrzymam pożyczkę w wonga, jeżeli mam zaciągnięty kredyt w banku?

 • ~Zaberd SA 2019-08-01 17:56:07

  W nawiązaniu do powyższej publikacji Spółka ZABERD wyjaśnia, iż zobowiązana jest w ramach obowiązków wynikających z kontraktu utrzymaniowego Autostradowej Obwodnicy Wrocławia m.in. do usuwania obraźliwych treści umieszczanych nagminnie przez wandali na elementach infrastruktury drogowej. W świetle otrzymanych dzisiaj informacji natychmiast przystąpiliśmy do czynności sprawdzających w wyniku których ustaliliśmy, że w opisywanym przypadku, który miał miejsce pod koniec czerwca, usunęliśmy widoczny na fotografii baner, jednakże przez rażące niedbalstwo pracowników nie był on należycie przewożony do bazy. Zarząd ZABERD SA nie akceptuje i nie toleruje wśród swoich pracowników zachowań i postaw łamiących normy społeczne i etyczne, dlatego wobec osób odpowiedzialnych za to zdarzenie zostaną wyciągnięte konsekwencje przewidziane prawem pracy. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

 • ~Ja Gó 2019-08-01 16:10:18

  Dyskont Action jest już w galerii Marino

 • ~Iwona Wyszogrodzka 2019-08-01 15:16:37

  To chyba jasne. Jeśli Strajk Kobiet, największy w Polsce prawdziwy ruch społeczny ma wspomóc Lewicę w drodze do parlamentu- to wyłącznie wtedy, gdy jego członkinie same dostaną szansę wejścia do Sejmu by Z ŁAW SEJMOWYCH, a nie - z ulicy walczyć o nasze prawa w życiu społecznym i politycznym. Wspaniałych dziewczyn występujących pod sztandarami Strajku jest w całej Polsce wiele i powinny mieć wysokie miejsca na listach, ale we Wrocławiu jest Marta. Ta, która dała sygnał do Czarnego poniedziałku. No chyba, że o prawa kobiet w parlamencie ma zabiegać Śmiszek. btw - czy Pan Śmiszek nie jest asystentem europosłanki Wiosny? Pani Spurek? Bo chyba narzeczony Pani Spurek jest asystentem Biedronia. Tak, żeby było blisko i w rodzinie. Co w ogóle nie jest niczym nagannym, jednak pokazuje skalę nepotyzmu partii, z która tyle z nas wiązało tak wielkie nadzieje

 • ~Sebastian Krzysztof Wesołowski 2019-08-01 14:13:09

  Co? Serio? A jak nastolatkowie dewastują ewentualnie na ulicach to tego nie widzą! Albo syn robi pewnej matce rozruby w domu! Kradnie.. Co gorsza systematycznie na dopalacze.
  Głupotę zrobili, bo powinni tego nie robić. Dać im karę prawie jak w Stanach sprzątanie Odry przez miesiąc czasu to się nauczą że takich rzeczy się nie robi. A teraz? Zawieszenie w prawach ucznia, kurator, cały system im zawali się na głowę! Bez sensu.
  Oni mają się uczyć a nie występować w dorosłe życie!

 • ~Artur Kapustka 2019-08-01 11:08:28

  Co za ignorant, pisał ten artykuł ????

 • ~Martyna Konopka 2019-07-31 16:02:33

  Istnieje możliwość zapisania się przez internet?

 • ~Zet 2019-07-31 14:01:34

  "Poeta" Przemo jest znany we Wrocku z bycia na bani, awanturowania się, stosowania "języka przemocowego", używania wulgaryzmów. Ciekawe, czy po face liftingu zmieni sposób bycia?

 • ~Maciej Musiał 2019-07-31 01:26:54

  Dobrze, że przejscie będzie wyniesione. Teraz to powinien być standard dla każdego przejscia

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy we Wrocławiu jest miejsce na LGBT Festival?
Oddanych głosów: 92