Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwroclaw.com daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Pikuś 2023-03-24 10:15:29

  @Przemol
  Szanowny Pan Redaktor jest... zwykłym koniunkturalistą.
  Kiedyś wydawał się całkiem niezależnym dziennikarzem, którego stać było na spory obiektywizm. Nawet będąc Redaktorem Naczelnym Gazety Wrocławskiej potrafił często napisać coś, co nie było wybitnie na rękę aktualnie rządzącym. Szanowałem go za to. Nie będę ukrywał, że od jakiegoś czasu mój szacunek został mocno nadszarpnięty.
  Redaktor Franas pisze teraz " Na Zlecenie ", tego, kto aktualnie daje mu jeść. Wróbelki ćwierkają , że są to "Bezpartyjni" Samorządowcy. Co jakiś czas materiał bijący w Urząd Miejski Wrocławia, Platformę, szerzej Koalicję Obywatelską, czy Lewicę.
  O Urzędzie Marszałkowskim i koalicjancie "Bezpartyjnych" PISie nawet się redaktor nie zająknie. No cóż, redaktor Franas nie będzie drażnił sponsorów. Ot, takie dziennikarskie staczanie się w dół. Zawsze byli dyspozycyjni "dziennikarze". Czasy się zmieniają, mentalność pozostaje. Przykro się patrzy, ale co zrobić.
  A może jednak dociekliwy redaktor Franas popełni jakiś tekst o walce buldogów pod dywanem we Wrocławskim PISie? O spijaniu sobie z sejmikowych dziubków przez "bezpartyjnych" i "Prawo Sprawiedliwych" ?
  O wzajemnych interesach łączących te dwie koterie. O Operze Wrocławskiej.
  Nie napisze pan nic panie redaktorze? Tak myślę, sponsorzy mogliby poczuć się urażeni i kurek publicznych pieniędzy zostałby przykręcony.
  Więc nadal będzie pan walił jak w bęben w tych, w których panu kazano, a na prawdziwe pisowskie i "bezpartyjne" afery spuści pan zasłonę milczenia.
  Tylko rano przed lustrem, podgalając gustowną bródkę, chyba ucieka pan wzrokiem widząc odbicie koniunkturalisty i... i tu, przez szacunek dla czytelników, nie napisałem słowa cisnącego się na klawiaturę.

 • ~andrzej.kilijanek@gmail.c 2023-03-24 08:38:18

  Powiem Wam dlaczego Tusk potrzebuje jednej listy. Z jego perspektywy wygląda to tak.
  1 lista opozycyjna:
  - układam listy
  - wygram - jestem premierem
  - przegram - jestem liderem opozycji
  Kilka list:
  - nie mam wpływu na kształtowanie list konkurencyjnych
  - wygram - nie wiem czy znajdę zwolenników, którzy zrobią ze mnie premiera
  - przegram - na pewno zrobią ze mnie winnego przegranej i nie ma mnie w polityce.

  Tu nie ma żadnej większej filozofii.

 • ~andrzej.kilijanek@gmail.c 2023-03-24 08:24:52

  Kolejny powód, żeby wybierać samochód. Komunikacja ma znaczenie...

 • ~Przemol 2023-03-24 08:18:53

  Szanowny Pan Redaktor jest mistrzem demagogii. Te barwne analogie sugerujące łatwe w odbiorze tezy. Te "oczywistości" typu jedna lista = upadek demokracji. Po prostu miód na oczy dla osób, którym nie potrzebna jest refleksja a jedynie prosty przekaz: to jest białe, a to czarne.

 • ~rododendron 2023-03-23 21:34:08

  Najważniejsze jest koryto. Jaros będzie popierał Sutryka nawet pomimo nie błędów, tylko wielbładów, jakie Sutryk popełnia. Przypisywanie mu zasług za inwestycje jest śmiechu warte. Koleś, który pół dnia spędza na kręceniu filmów na tik toka nie ma specjalnie czasu, żeby zajmować się inwestycjami, a przecież jest jeszcze tyle innych spraw.

 • ~Maciek_Breslau 2023-03-23 16:16:52

  Super, bo to bardzo uczęszczany szlak pieszy, oby tylko zrobili to dobrze. Ogolnie przy remoncie większości uliczek Starego Miasta warto by się wzorować choćby na łódzkich woonerfach. Jakby w taki sposób wyremontować Kiełbasniczą, Odrzańską, Więzienną to byłoby pieknie

 • ~andrew699 2023-03-23 15:28:52

  Ceny też powinny być z lat 70-tych.

 • ~mariuszS 2023-03-22 19:03:18

  Bardzo szybko następuje odwrócenie od kościoła. I KK jest niestety sam sobie winien!

 • ~rododendron 2023-03-21 22:55:57

  Sporo ukraińskich matek zatem musi skłamać, że samotnie wychowuje dziecko w rozumieniu ustawy - prawo oświatowe, gdyż ponieważ w ustawie tej jest napisane, że za samotnie wychowującego rodzica uznaje się:
  "pannę, kawalera, wdowę, wdowca, osobę pozostającą w separacji orzeczonej prawomocnym wyrokiem sądu, osobę rozwiedzioną, chyba że osoba taka wychowuje wspólnie co najmniej jedno dziecko z jego rodzicem".
  Ukrainki, których mężowie pozostali w kraju, nie są uznawane za samotnie wychowujących rodziców.

 • ~Maciek_Breslau 2023-03-21 19:59:58

  Pomysł bardzo dobry, ale powinien być połączony z remontem nawierzchni jezdni i przede wszystkim chodników, bo tam się chodzic nie da

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.