zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwroclaw.com daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Smart Mod 2019-12-04 16:13:30

  Bardzo odważna portiernia nie dziwie się, że tyle może kosztować, a można było postawić ładną, modułową i nie tak powydziwianą. www.strozowka.pl

 • ~keiler 2019-12-04 08:02:13

  Przeedytuj 'autorze' ten artykuł, proszę.
  W pierwszym już akapicie występuje stylistyczny koszmarek.
  Tak to nawet na wsiach zabitych dechami, pod rosyjskim zaborem się nie mówiło - cyt.: Pierwsze 100 osób z nowego obiektu będą mogli skorzystać za darmo. - cóż to za odmiana ?!

 • ~krystyna40 2019-12-03 11:18:53

  Nie rozumiem dlaczego ludzie nie zakładają alarmu z czujnikiem pożarowym ?! Ja mam taki czujnik przy systemie alarmowym, opłacam głupie parę złotych składki członkowskiej w Krajowej Sieci Alarmowej Sztabu Ratownictwa i śpię spokojnie, Wiem, że jeżeli zacznie się dymić to natychmiast będzie alarm i zaraz przyślą straż pożarną, a przy okazji przez całą dobę pilnują czy ktoś nie włamał mi się do mieszkania.
  Praktycznie za koszty usuwania skutków jednego pożaru można by wszystkie budynki w mieście zabezpieczyć w tej sieci.
  Rencistom i emerytom, których nie stać na zakup centralki alarmowej dają ją za darmo. Wiem to bo załatwiłam u nich taki zestaw do wzywania pogotowia swojej 75-letniej sąsiadce. Dostała go od nich bezpłatnie bo z mizernej renty nie była w stanie kupić sprzętu. Sama jak się o tej Sieci Alarmowej dowiedziałam to najpierw nie wierzyłam, a potem byłam bardzo pozytywnie zaskoczona.
  Mają też opcję, że jak ktoś dostanie zawału serca to jednym przyciśnięciem w noszonym przy sobie breloczku lub telefonie mogą wezwać Pogotowie Ratunkowe. To samo dotyczy napadu. Myślę, że wielu ludzi nie wie, że taka sieć działa i dlatego co jakiś czas dochodzi do takich strasznych nieszczęść. Wielu ludzi mogłoby żyć. Pytałam ich dlaczego się nie reklamują. Odpowiedzieli, że są organizacją całkowicie non profit i nie mają pieniędzy na opłacanie reklam, a te co mają przeznaczają na zakup sprzętu dla emerytów i rencistów, żeby jak największej liczbie ludzi pomóc.
  Media chętnie pokazują, piszą i mówią o ludzkich tragediach, ale ani słowem nie wspominają o tym, że dzięki działaniom społecznego Sztabu Ratownictwa SKSR ludzie mogliby żyć spokojnie dalej. Uważam, że warto o tym mówić.

 • ~Jacek Styś 2019-12-02 23:43:24

  Słabo tu z inteligencją, bo tak slabymi (jak i sam polityk) komentarzami duzego poparcia nie uzyska. A moze i szkoda...

 • ~Rafał Czupryna 2019-12-02 19:50:29

  Ale do robiliśmy się opozycji ręce opadają...

 • ~mdj11 2019-12-02 18:15:20

  Witam.
  Szanowny Panie Prezydencie Sutryk! Gdzie Pan był w czasie tejże demonstracji, gdy dochodziło do mowy nienawiści?! Dlaczego nie rozwiązał Pan tego zgromadzenia?!

 • ~kamilaJ90 2019-12-02 12:29:23

  Jak się auto z opti taxi zamawia to wcale drogo nie wychodzi.

 • ~Nika Ma 2019-12-01 20:13:06

  Uwielbiam świąteczne zakupy ale najczęściej kupuję innym jakieś faje książki, na które polowanie urządzam sobie już w listopadzie i na początku grudnia szukając takich promocji jak obecna w empiku :D

 • ~Agnieszka Dorota 2019-12-01 17:45:15

  Wielka mi linia 1 autobus na godzinę!

 • ~Zet 2019-11-30 13:13:37

  Uważam, że studenci mają rację! Tak, jak komunistycznych oprawców (np. Bauman), tak i gwałcicieli oraz pedofili trzeba piętnować. Okoliczność, że jest to tzw. "artystą" NIE powinna stanowić taryfy ulgowej zarówno pod względem prawnym, jak i moralnym!

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy urzędnicy powinni zarabiać więcej?

Oddanych głosów: 98