zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwroclaw.com daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Tomasz Wciślik 2020-06-28 10:37:39

  SM30 to nie parowóz, tylko lokomotywa spalinowa. Poza tym brakuje informacji, z jakiego powodu to ostatni kurs parowozu.

 • ~Joanna Kucharska 2020-06-27 13:18:31

  To była moja ciocia...

 • ~Agnieszka Koczur 2020-06-26 11:05:48

  Oprócz fototapet w kuchni ładnie się prezentują panele kuchenne ze szkła hartowanego. Miałam okazję ostatnio zakupić w sklepie: https://www.tulup.pl/panele-kuchenne/sztuka Tak samo jak fototapety, świetnie się prezentują i z łatwością można je czyścić

 • ~Kacper Kupiec 2020-06-26 00:19:22

  – Nikt nie powinien godzić się na szczepienie, zanim nie przeczyta pełnej firmowej ulotki o składzie danej szczepionki i o NOP-ach, jakie może ona powodować. Żaden urząd nie ma prawa zmuszać rodziców do zabiegów medycznych, które mogą trwale okaleczyć lub zabić ich dzieci. Przed tym broni polskich obywateli Konstytucja –..NIZP PZH, „liczba szczepiących się osób ze środowiska medycznego jest wyjątkowo niska i wynosi około 5- 6%”. Bez komentarza.
  9 milionów NOP-ów, ok. 100 tys. zgonów, ponad 200 tys. trwałych okaleczeń, milion hospitalizacji. To oficjalne dane VAERS, amerykańskiej bazy danych zarządzanej przez rządową agencję Centrum Kontroli Chorób, do której lekarze i rodzice zgłaszają niepożądane powikłania poszczepienne.– Brak jakichkolwiek danych epidemiologicznych, które potwierdzałyby celowość wprowadzania danej szczepionki. Dotyczy to takich chorób, jak świnka, odra czy różyczka oraz pneumokoki. Etc, etc. Skoro zatem nie chodzi o zdrowie, to o co?
  – To, że przemysł farmakologiczny żyje z chorych, nie jest żadną tajemnicą. [...] Jedynym uzasadnieniem szczepienia dzieci jest chęć zysku producentów i tzw. przedstawicieli Zdrowia Publicznego – ocenia lekarz.
  Również prof. Majewska nie ma złudzeń, że to nie zdrowie obywateli motywuje proszczepionkowe środowiska. „Informacje o systemowej korupcji koncernów farmaceutycznych coraz częściej pojawiają się w światowych mediach. Szacuje się, że ok. 20% przestępstw korporacyjnych popełnianych jest przez te firmy. Mamy tu do czynienia z fałszowaniem wyników badań, publikowaniem sfabrykowanych, kłamliwych publikacji – często z badań, które nie zostały wykonane, z oszukiwaniem urzędów zatwierdzających leki, lekarzy i pacjentów co do bezpieczeństwa i skuteczności leków, ukrywaniem dowodów ich szkodliwości, wręczaniem łapówek lekarzom i urzędnikom medycznym, by przepisywali i zalecali konkretne leki, z oszukiwaniem ubezpieczycieli, przekupywaniem i niszczeniem producentów tańszych leków, terroryzowaniem lekarzy, naukowców, dziennikarzy, którzy ośmielają się krytykować te praktyki itd.”.
  I choć lawinowo rosną kwoty odszkodowań, jakie koncerny muszą płacić poszkodowanym (w latach 2004-2012 było to ok. 17 miliardów dolarów), to tylko i tak ułamek kosztów wyrządzonych szkód. O zyskach nie wspominając.Syndrom Nagłej Śmierci Łóżeczkowej – koszmar młodych rodziców, który ni stąd ni zowąd, bez przyczyny, dopada potomka. Tymczasem badająca zjawisko dr Viera Scheibner ustaliła, że za 95% przypadków „nagłych i niespodziewanych, niedających się wyjaśnić zgonów dziecka w pierwszym roku życia” odpowiedzialne są... szczepionki.
  Już w 1975 roku japońscy lekarze i decydenci dostrzegli związek między SIDS a szczepionkami, dlatego termin pierwszego, dobrowolnego szczepienia u dzieci przesunięto na okres dwóch lat od urodzenia. Okazało się, że wkrótce problem przestał istnieć. https://telewizjarepublika.pl/neurobiolog-w-dzieci-wpompowuje-sie-skandaliczna-ilosc-szczepionek-tylko-po-to-zeby-mogly-zarabiac-koncerny-farmaceutyczne,9863.html?fbclid=IwAR1-ayuVE4vbZs309LtXh4n4f9_34Gj02E42vze_xc_sKapHXDG0shCuIII...kilka badań...Rządowa Agencja Żywności i Leków (FDA) stwierdza, że szczepionki powodują autyzm:
  https://www.getcancercure.com/fda-announce-that-dtap-vaccin…/......Nieszczepione Dzieci są Zdrowsze:
  https://www.mednat.org/vaccini/dannivacc_study.pdf....DTP z lub po szczepieniu przeciwko odrze związana ze zwiększoną śmiertelnością wewnątrzszpitalną:
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17092614
  ...i najważniejsze szczepienia sa w 4 fazie!!..https://szczepienie.info/mz-potwierdza-szczepienia-to-eksperyment-wniosek-do-rpo/?fbclid=IwAR1dJbXEKBxdaK9pw5NjFIWMeTUgXMkPQis8UOA5_h4hzRQv0u-OVG7SY3g

 • ~Piotr Bartoszek 2020-06-25 23:04:39

  Typowy strzał w stopę ;(

 • ~Paweł Zaleski 2020-06-25 15:05:43

  Ankieta nie ma sensu. Portal czytają głównie Wrocławianie, dla których Sudety czy Stawy Milickie są blisko co sprawia, że są idealne na weekendowy wypoczynek. Co innego długi urlop. Bardzo często wtedy chce się wyjechać gdzieś dalej poza promień 2 godzin jakby samochodem. Wtedy Dolny Śląsk jest atrakcyjny na cały urlop ale dla nieczytających tego artykułu czyli całej reszty Polski lub zagranicy.

 • ~Krzysztof Noceń 2020-06-24 21:29:34

  Gdyby Pan Krzysztof Balawejder był prawdziwie gospodarczym patriotą, to mógłby cieszyć się ze złożenia oferty przez wrocławski Protram. No ale cóż... zaorali.

 • ~Agnieszka Dorota 2020-06-23 17:46:39

  Będę miała blisko

 • ~Antonina Ejzerman 2020-06-23 16:33:12

  Ksiądz na zabiedzonego raczej nie wygląda...

 • ~Paweł Maksymilian 2020-06-23 13:54:20

  Michał Olszewski ta wiara nie jest warta by ginąć za nią. Kościół katolicki jest na całym świecie skompromitowany swoimi ingerencjami w politykę.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Gdzie kupujesz chleb?

Oddanych głosów: 265