zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwroclaw.com daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~~~Zet 2020-03-20 09:28:32

  Czymś czas tubylcom trzeba zająć! Starożytni Rzymianie mówili, że ludowi trzeba: "Panem et circenses" (chleba i igrzysk). Działanie tej socjotechniki nie uległo zmianie od wieków.

 • ~~~Zet 2020-03-20 09:24:08

  Histeria rozpętana wokół epidemii koronawirusa [uwaga: 1) choroby NIE należy lekceważyć; 2) pierwsze przypadki tej choroby w Europie miały miejsce w styczniu br., a mass-media oraz rządy NIE wykorzystywały tego do celowego SIANIA PANIKI!] wskazuje, że jest to podjęte z premedytacją działanie służące do pozbawienia obywateli praw (vide: polska spec-ustwa anty-koronawirusowa) oraz ich zubożania (pracownicy w "TenKraju"-yudeoPOLIN mają otrzymywać 40% uposażenia!!!).
  Być może też zostanie wykorzystana w POLIN do swoistego "zamachu stanu" przy prezydenckich wyborach 2020, by zapewnić bezproblemową sukcesję (p)rezydentowi o medialnej ksywce: „Chanukowycz” Juda Adrian.

 • ~~~Zet 2020-03-20 07:58:42

  Banksterzy zawsze łupili i nadal łupią tubylców w Bangladeszu Europy [to ksywka ze względu na najniższe zarobki na Kontynencie; uwaga: to jedyny kraj na planecie Ziemia, gdzie od nędzy płaci się podatek(sic!), a teraz pracownicy w ramach "pomocy kryzysowej Państwa" otrzymają 40% płacy...], czyli w "TenKraju"-POLIN, a teraz maja znowu okazję, by dobrze zarobić!
  Nieszczęście ludzi i ich choroby - wcale im w tym NIE przeszkadzają!

 • ~~~Zet 2020-03-19 22:53:22

  Stanislas Balcerac@sbalcerac: Potiomkinowska wioska prezydenta Jacka Sutryka we Wrocławiu! tak się reklamuje obywatelom Centrum Obsługi Mieszkańca: odstępy i maseczki. A tak tak wyglądało w praktyce dzisiaj rano: Monsieur le Président na luzie z kawusią, on i świta bez odstępów i bez maseczek (zdjęcie zobacz: https://twitter.com/sbalcerac/status/1240701189810868225/photo/2)

 • ~~~Zet 2020-03-19 20:29:56

  Holenderska polityk o kontroli tłumu: Mona Keijzer, holenderska polityk, działaczka Apelu Chrześcijańsko-Demokratycznego (CDA), która w październiku 2017 została sekretarzem stanu do spraw konsumentów, małej i średniej przedsiębiorczości, telekomunikacji i poczty, podczas debaty na temat 5G, wypowiedziała się, co na ten temat myśli. W tej chwili Arena Amsterdam, na której został umieszczony maszt 5G, już współpracuje z kontrolą tłumów w ramach zbierania danych pod nazwą „usługi lokalizacyjne”. Oznacza to, że dane z telefonów komórkowych łączących się przez 5G są pobierane, przechowywane i analizowane (oficjalnie w celu zagwarantowania bezpieczeństwa i kontroli zachowania odwiedzających sieć osób). Skanowanie telefonów komórkowych jest zatem istotną częścią kontroli tłumu, ale to niejedyne możliwości wykorzystania technologii 5G. Ostatecznie można ją również wykorzystać jako broń elektromagnetyczną, uwalniając promieniowanie o większej intensywności na tłum, powodując ogromne swędzenie i ból skóry.
  Te działania mogą pójść znacznie dalej niż na przykład utrzymywanie pod kontrolą niesubordynowanych demonstrantów.
  Możliwe jest już kontrolowanie zachowania i myślenia osób z wszczepionymi chipami w połączeniu z 5G. To sprawia, że ​​kontrola tłumu w połączeniu z 5G staje się prostym systemem kontroli i cichej broni, który w najgorszym przypadku może być nawet śmiertelny.
  I to nie jest science fiction, ponieważ technologia ta jest od dawna dostępna, a przy obecnym stanie techniki można całkowicie przejąć kontrolę nad daną osobą. Jedyne, co pozostało do zrobienia, to wdrożyć 5G i chipować ludzi, a całkowita kontrola nad człowiekiem i nowa forma niewolnictwa, dzięki której można przejąć działanie nad ludzkim myśleniem, staje się możliwa do realizacji.

 • ~~~Zet 2020-03-19 20:08:26

  3) Samo CureVac niedawno zamieściło w sieci internetowej relacje z wydarzenia mającego miejsce w Białym Domu w Waszyngtonie. Firma przyznała w niej, że jej dyrektor Daniel Menichell 2 marca, wraz z innymi przedstawicielami branży farmaceutycznej, wziął udział w spotkaniu z Trumpem i wiceprezydentem Mike’m Pencem. Menichell nie podał jednak informacji na temat ewentualnych ofert finansowych, wyrażając jednak nadzieję na opracowanie skutecznej szczepionki w ciągu najbliższych paru miesięcy.

 • ~~~Zet 2020-03-19 20:08:18

  2) W tej chwili ma trwać licytacja pomiędzy niemieckimi i amerykańskimi władzami, stąd Stany Zjednoczone oferują naukowcom coraz większe pieniądze. Co ciekawe niemiecki rząd musi brać udział w takiej rywalizacji, chociaż prowadząca badania firma CureVac z siedzibą w niemieckim landzie Turyngii czyni to we współpracy z Instytutem Paula-Ehrlicha, powiązanym z tamtejszym resortem zdrowia. Przedstawiciele ministerstwa powiedzieli „Die Welt” jedynie, że władze w Berlinie są niezwykle zainteresowane opracowaniem szczepionek i substancji czynnych, które mogłyby wejść do użytku w Niemczech i w całej Europie.

 • ~~~Zet 2020-03-19 20:07:52

  1) Niemieckie media rozpisują się o planach amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa. Miał on próbować przekonać niemieckich naukowców, aby już po opracowaniu szczepionki na koronawirusa sprzedały mu ją na wyłączność. Teraz władze Niemiec muszą więc rywalizować ze Stanami Zjednoczonymi o preparat przygotowywany między innymi przy pomocy związanego z państwem instytutu. Powołując się na niemieckie źródła rządowe, o całej sprawie pisze liberalny dziennik „Die Welt”. Wg dziennikarzy gazety Trump ma zabiegać o względy niemieckich naukowców, którzy pracują właśnie nad eksperymentalną szczepionką mającą chronić ludzi przed COVID-19. Amerykanom zależy bowiem nie tylko na zakupie preparatu, ale być może wręcz przede wszystkim na zdobyciu na niego wyłączności.

 • ~mdj11 2020-03-19 19:24:45

  Witam. Czegoś nie rozumiem: zamknięte kina, teatry, galerie, ZOO, ograniczenia w kościołach a miasto zamyka Wyspę Słodową TYLKO NA JEDEN DZIEŃ??? Chyba u Prezydenta coś "nie działa".

 • ~~~Zet 2020-03-19 18:14:59

  Graficiarzu wyp....dalaj!

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy więcej zieleni na ul. Kazimierza Wielkiego to dobry pomysł?
Oddanych głosów: 230