zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwroclaw.com daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Zet 2020-02-21 20:18:24

  Jak do katowania patriotów oraz mordowania niewinnych obywateli (Policja & Igor Stachowiak we Wrocku, a kolejny trup w Poznaniu), czy do wjazdu na kwadrat (prokuratura, CBA & Jacek Międlar) - to służby Państwa są "szybkie i sprawne"! Jednak gdy trzeba zidentyfikować oszustów (przecież zostawiają ślady elektroniczne i nie tylko - można zastosować programy PRISM, Pegasus lub nowoczesne techniki wywiadowcze) to pełna indolencja i niemoc stosownych służb! Słusznie mówił wnuk noblisty: "Ch..., d... i kamieni kupa"!

 • ~Zet 2020-02-21 20:07:45

  Kolejny pałac Króla ZUS-a!

 • ~Zet 2020-02-21 20:06:08

  Setka wytorowień we Wrocku - wkrótce, albowiem tory oraz tabor są wyeksploatowane i nikt o nie należycie nie dba!
  Jacek Sutryk – najgorszy w historii Wrocławia prezydent – do DYMISJI!
  Analityczno-hipotetyczny profil osobowy: porozumiewanie Jacka Sutryka z otoczeniem się w stylu: „Mało mnie obchodzi…” czy „Trzeba być szaleńcem…”, itp. zwroty – świadczy o tym, że nie szanuje swoich rozmówców, jest zapatrzony w siebie, ma przesadne i wysoce próżne mniemanie o sobie, nieskromne poczucie wyższości (gdy ma władzę – są oni dla niego co najwyżej petentami). Nie potrafi słuchać ludzi nie mających władzy, a jest to bardzo cenna umiejętność przywódcy. Uważa, że tylko on ma rację (nosiciel tzw. syndromu „zacietrzewienia dogmatyczno-aksjologicznego”). Sprzeczności między tym, co mówi, a co robi – nie stanowią dla niego (np. etycznego) problemu. Kłamie, jest cynicznym i wyrachowanym manipulantem, lubi żyć na cudzy koszt, jak się da: w luksusie. Jego ego – w przeciwieństwie do reszty – ma kosmiczne rozmiary, lubi „puszyć się” (np. podczas imprez), ciągle być w centrum uwagi. Jego osobowość przejawia potężne deficyty jeśli chodzi o pokorę czy skromność – niektórzy nawet mówią o całkowitym jej braku. Umiarkowanie bystry. Gdy jest w dobrym nastroju – lubi obiecywać (tzw. „łaskawy pan”), jednak z dotrzymaniem zobowiązań już bywa różnie. Żądny władzy: dążąc do jej zdobycia maskuje się i jest gotowy (nawet przez długi czas) na znoszenie (pewnych) wyrzeczeń. Kadzi i schlebia silniejszym – pogardza słabszymi. Pozuje na twardego i zdecydowanego, choć w sytuacjach krytycznych prawdopodobnie bliżej mu do lękliwego histeryka. Może przejawiać skłonności sadystyczne lub psycho-sadystyczne. Dobrze maskujący się, próżny arogant i napuszony megaloman. Lubi dominować oraz być obiektem hołdów i pochlebstw – stąd kreuje sobie otoczenie z klakierów oraz hunwejbinów-pretorian. Sympatyk pozorów, bizantynizmu, blichtru, fasadowości, działań PR-owych. Jego publiczne zachowania, podejście do ubioru, itp. – wskazują na zaawansowany egotyzm oraz narcyzm; te przypadłości charakteryzują osobowości psycho- oraz socjopatyczne. Od czasu do czasu miewa wizje, choć do końca wiadomo jakie jest ich źródło (halucyny, tj. stany np. po używkach, chorobowe, np. białą gorączka, tzw. przypadłość prezydencka, czyli pomroczność jasna, itd.). Dlatego prawdopodobnie – po analizie czynności, które wykonał z sukcesem – nadaje się on tylko do prostych działań: wydawania posiłków w garkuchni, dostarczania/wręczania pism, a nadto do czyszczenia szyb z napisów oraz kurzu. A i to – pod kontrolą.

 • ~Zet 2020-02-21 18:48:41

  Do autora/-ki art. podpisującego/-ej się "mgo" [prawdopodobnie nazi-feministka Marta Gołębiowska]: jak trzeba być stronniczym i zaślepionym, by publicznie artykułowane oczekiwania usunięcia/wyrzucenia kogoś - nazywać "sprzątaniem"! Jak można kogoś traktować jak przedmiot?! Takie własnie podejście jest neofaszyzmem i neonazizmem! Wielki wstyd!

 • ~Zet 2020-02-21 18:14:52

  Hańba i wstyd Policji za mord na Igorze Stachowiaku!

 • ~Zet 2020-02-21 18:12:50

  Chwała red. Wojciechowi Bojanowskiemu, dziennikarzowi z TVN, za reportaż o Igorze Stachowiaku!

 • ~paqwl 2020-02-21 17:20:44

  trener personalny jest o tyle przydatny, że wie jak odpowiednio dobrać ćwiczenia, by były one skuteczne, ale przede wszystkim bezpieczne dla danej osoby. Bo naprawdę łatwo jest sobie zrobić krzywdę... Sport to zdrowie, ale...z głową :) EgoBody.pl

 • ~gfields 2020-02-21 15:44:35

  Nie będę komentował tej sytuacji. Ostatnio szukałem miejsca parkingowego pod lotniskiem we Wrocławiu - wszędzie zawalone! Jedyną opcją i jak się okazało najlepszą był Sunparking . Link wklejam dla innych zainteresowanych, obsługa super no i przede wszystkim najtaniej i najlepiej - nie jakiś tam parking przy lotnisku... szerze polecam i odsyłam do strony https://sunparking.pl/

 • ~JuliaS 2020-02-21 12:18:15

  Moim zdaniem faktoring jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich zwłaszcza małych i średnich firm.

 • ~Zet 2020-02-21 09:31:06

  Sądzę, że "na poczet etycznego oburzenia" prof. Małgorzata Młynarska, szefowa Stowarzyszenia Twórców i Zwolenników Psychostymulacji, które założyło Cafe Równik - "załatwiła" sobie bezpłatną reklamę! Rzecz w tym, że "bejsbolem" Miłości i Moralności niczego się nie wymusi, gdyż korzystanie z usług ma charakter dobrowolnego WYBORU i warto uwzględnić, że każda strona relacji ma swoje uwarunkowania oraz argumenty za i przeciw jakiemuś rozwiązaniu! Należy więc szukać konstruktywnych rozwiązań pamiętając o ich wymiarze aksjologicznym.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

NA KOGO ODDASZ GŁOS W WYBORACH PREZYDENCKICH 2020?
Oddanych głosów: 741