zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwroclaw.com daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Maciej Prochowski 2018-01-19 16:47:19

  Niestety są to haniebne konsekwencje poprzednich zarządów klubu i niestety... trzeba zapłacić. Tylko od razu powinien pójść pozew na taki sam milion złotych dla ówczesnego prezesa i członków zarządu. Skoro z dzisiejszego budżetu trzeba płacić stare "przewałki" to niech finansują to ludzie za to odpowiedzialni. Skoro podpisali wysoki kontrakt z Plaku, to trzeba było go realizować, a nie upokarzać zawodnika i zmuszać do zerwania umowy. Ale znając życie nikt nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności, choć sami prezesi i ta cała banda z zarządu do własnej kieszeni więcej wrzucili na łeb, niż ten milion. Póki nie będzie normalnego zarządu w klubie, nic tu nie będzie...

 • ~Kosik77 2018-01-18 13:31:14

  Pan Michalak ma na wielkie wizje. Ale wizje nie mają zazwyczaj nic wspólnego z rzeczywistością i jest od nich taki specjalny lekarz.

 • ~Jarek Loszek 2018-01-18 13:03:16

  Skup aut Warszawa oferuje usługi w zakresie odkupowania samochodów, z których już się nie korzysta lub które są niepotrzebne. W wielu przypadkach jest to znaczne ułatwienie.
  http://s-car.pl/skup-aut-autoskup-samochodow-mazowieckie/skup-samochodow-warszawa

 • ~Dariusz Niszewski 2018-01-18 05:39:47

  Szyszko odszedł ale zaraza po nim została i się rozprzestrzenia. Czy na pewno te drzewa są suche? Gdzie przechodzą korniki po wycięciu drzewa? czy na następne? czy też zostają wywiezione z parku? Przez całe dziesięciolecia mówiono i pisano, że Wrocław ma klimat mokry wręcz reumatyczny a tu nagle okazuje się że jest inaczej. Czy to jest pierwsza susza od stu czy więcej lat? Kto zarabia na tym drewnie?

 • ~Anna Kwiat 2018-01-16 20:55:25

  Nie rozumiem o co chodzi Panu Rudzkiemu
  " – Nie ma przepisu prawnego, który zabroniłby mu jako dyrektorowi teatru podpisać umowę z aktorem niezatrudnionym u niego na etacie. Najlepszym tego przykładem jest to, że w „Wycince” gra aktor, który nigdy nie był na kontrakcie w Teatrze Polskim, czyli Jan Frycz. Z nim umowa może zostać podpisana, ale z Ewą Skibińska już nie"

  Własnie dlatego że pan Frycz nie był na etacie w TP teatr może z nim podpisać umowę a pani Skibniewska jako że była na etacie (i na etacie nawet grała w Wycince )przez pewien okres nie może świadczyć tych samych usług po zwolnieniu lub odejściu.I takie jest prawo

 • ~andrik 2018-01-16 19:56:40

  Czy mogę otrzymać pożyczkę w wonga, jeżeli mam zaciągnięty kredyt w banku lub w innej instytucji finansowej?

 • ~Krzysztof Góral 2018-01-16 18:53:08

  panie Tadeuszu proszę się nie zastanawiać.Jest Pan nie tylko wspaniałym Człowiekiem ale też koppetentną Osobą na to Stanowisko.(Mój Tato tam z góry bardzo by się cieszył)
  Krzysztof Góral.

 • ~Michał Solecki 2018-01-16 15:14:51

  Zdecydowanie stek n roll na rynku - lepszych burgerów we wrocławiu nie znajdziesz

 • ~Wero Nik 2018-01-16 08:28:50

  Ale czy lekarz pracujący tyle godzin będzie w stanie prawidłowo ocenić stan pacjenta? Nie sądzę.... A czy słyszał ktoś może o LekarzObok, czytałam że ma byc także ta opcja dostępna u nas we Wrocławiu.

 • ~Wero Nik 2018-01-16 08:26:42

  Bez sensu. Nie rozumiem tego, przecież tu chodzi o pacjenta, o zdrowie, o czas! Dziwne to wszystko. Ja się cieszę, że przynajmniej niedługo będzie można do chorego dziecka wezwać lekarza na wiztę domową poprzez aplikację LekarzObok - i wygodniej i mniej stresu dla rodzica.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy wyspa Słodowa powinna być miejscem, w którym obowiązuje odstępstwo od zakazu spożywania alkoholu?
Oddanych głosów: 139