zamknij

OGŁOSZENIA: Różne

Madaliński: szczelne szamba betonowe 5000 l

 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ▾

Firma Madaliński posiada wieloletnie doświadczenie w montażu nowoczesnych systemów odprowadzania ścieków i wody deszczowej.
Wysokiej jakości szamba betonowe oferowane przez nas to połączenie wyjątkowej funkcjonalności i niezawodnej trwałości. Wszystkie zbiorniki bezodpływowe dostępne w naszym asortymencie wykonane są z wysokiej jakości żelbetonu zagęszczonego klasą od B-20 do B-30. Zewnętrzne zabezpieczenie konstrukcji stanowi Izolbet. Tak wykonane zbiorniki żelbetowe pozostają całkowicie szczelne przez wiele lat, a ponadto wykazują wysoką odporność na uszkodzenia i szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych.

Produkty które oferujemy są całkowicie szczelne! Wyposażone w betonowe pokrywy! Zapewniamy transport wybranego systemu i fachową instalację we wskazanym przez Klienta miejscu. Nasze produkty dają Państwu pewność niezawodnego użytkowania przez długie lata, jak i niewielkich kosztów związanych z eksploatacją tych szamb. Takie warunki może zapewnić wyłącznie renomowany i rzetelny montażysta.
Oferujemy szambo o pojemności: 5000 l
Wymiary (dł. x szer. x wys. w cm)
250x200x135
Jako nieliczni do naszych zbiorników montujemy szybkozłączki do których może podpiąć się wóz asenizacyjny nie wjeżdżając na teren Państwa posesji.


Oferowane przez nas produkty posiadają APROPABTĘ TECHNICZNĄ NR AT-15-9112 wydaną przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie oraz specjalistyczny PROJEKT TECHNICZNO-BUDOWLANY. To potwierdzenie niezawodnej jakości naszych zbiorników.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na Naszej stronie internetowej
oczyszczalnie-szamba.com.pl
znajdą tam Państwo, więcej informacji na temat rozwiązań, które wykonujemy.

Na wszystkie pytania chętnie odpowiem ? zapraszam do kontaktu telefonicznego.
Kontakt z ogłoszeniodawcą

oczyszczalnie-szamba.com.