zamknij

OGŁOSZENIA: Praca - Dam pracę

Praca w magazynie internetowym. Stawka 10 e/h!

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ▾

Opis stanowiska:
? praca w magazynie największych sklepów internetowych
? zbieranie zamówień, przepakowywanie zwrotów,przygotowanie produktów do wysyłki
? pakowanie takich produktów jak np. książki, płyty dvd, ubrania, buty, sprzęt elektroniczny, zabawki, itp.
Możliwość rozpoczęcia pracy co tydzień:
16.10.2017/23.10.2017/30.10.2017/06.11.2017/13.11.2017/20.11.2017

Wymagania:
? dyspozycyjność na min 13 tygodni
? gotowość podjęcia pracy w różnych zakładach pracy
? gotowość podjęcia pracy w godzinach nadliczbowych
? praca w rejonie Waalwijk
Oferujemy:
? dobre wynagrodzenie do 10.00 ? brutto
? pracę bez znajomości języka obcego !
? pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
? możliwość długoterminowej współpracy
? możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
? zakwaterowania

Aplikuj: http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/form/0/260054/0/1
Kontakt z ogłoszeniodawcą

T&S Group