1 liga koszykówki

Pierwsza bitwa zwycięska. Śląsk Wrocław - Start Lublin 82:72
0

Początek fazy playoff wyszedł koszykarzom Śląska Wrocław tak, jak powinien. Podopieczni Tomasza Jankowskiego pokonali Start Lublin 82:72, choć nie bez problemów. Niżej notowany rywal we Wrocławiu twardo walczył o wygraną i pokazał, że w fazie playoff każdy mecz może być prawdziwą batalią.

2013-04-07 11:00 Autor: ŁM
Kibice koszykarskiego Śląska mają w tym sezonie powody do radości
1

Koszykarze Śląska wygrali kolejny mecz i ustanowili rekord wszechczasów

Wrocławski Śląsk przechodzi do historii. Koszykarze WKS-u pokonując w Dąbrowie Górniczej po zaciętym spotkaniu miejscowy MKS 87:78, odnieśli 22. kolejną wygraną, co na tym szczeblu rozgrywkowym nie zdarzyło się jeszcze nikomu!

2013-02-14 00:00 Autor: jg
Czy Radosław Hyży poprowadzi Śląsk do rekordu wszechczasów? Dowiemy się w środę
0

Koszykarze mieli wolny weekend, bo... zawodnik trafił z połowy boiska. W środę znów grają

Tak długiej przerwy jak przed środowym spotkaniem z MKS-em Dąbrowa Górnicza wrocławscy koszykarze jeszcze w tym sezonie nie mieli. Jak ciężki tydzień treningów, po których nastąpiła dwudniowa pauza od zajęć, wpłynie na ich formę?

2013-02-12 00:00 Autor: jg